Kate oblékla upnuté šaty a kabátek modré barvy

Kate oblékla upnuté šaty a kabátek modré barvy Zdroj: Profimedia.cz

Šatník vévodkyně Kate: Řídí se šesti pravidly a nosí stále to samé!

Kate Middleton má vytříbený módní styl! Obléká se podle pravidel a nikdy nešlápne vedle. Rozhodly jsme se její šatník trochu více prozkoumat a zjistily jsme, že se řídí šesti pravidly. Nosí například vždy stejnou délku šatů těsně nad kolena nebo pásek zvýrazňující pas. Jaká jsou další?

Pokračování 2 / 7

Kabátky s páskem

Projmuté kabátky různých barev jsou pro Kate typické. Všechny je kromě lichotivého střihu zdobí také pásek s výraznou sponou. Ta zastupuje doplňky, na které si Kate příliš nepotrpí.

Kate kabát
Kate kabát | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Vlastně – pásky na všem!

Kate pásky miluje. Nosí je nejen přes kabáty, ale i přes šaty a kostýmky. Dokonce ani na svatebních šatech pásek nechyběl. A to je dobře. Vévodkyně si díky tomuto šikovnému doplňku jednoduše tvaruje postavu a vypadá opravdu perfektně!

Kate pásek
Kate pásek | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Dokonalá délka

Dalším klíčem k prvotřídnímu outfitu je ideální délka. Kate nejčastěji nosí šaty těsně nad kolena, což její postavě lichotí. Když si to příležitost žádá, oblékne i dlouhé večerní šaty. V krátké sukni ji ale uvidíte opravdu zřídka.

Pokračování 5 / 7

Krajkové šaty

Když si chce vévodkyně "odpočinout" od šatů s pásky, sáhne po těch krajkových. V tomto případě dává přednost dlouhým rukávům a opět dodržuje ideální délku nad kolena.

Kate
Kate | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Barevně sladěný klobouk

Elegantní kloboučky jsou v britské královské rodině samozřejmostí. Kate je nosí velmi často a vždy si dává pečlivě záležet, aby byly dokonale sladěny se zbytkem outfitu.

Pokračování 7 / 7

Pohodlné boty

Součástí outfitu jsou samozřejmě i boty. Kate si nepotrpí na extrémně vysoké podpatky ani na výstřední kousky. Na neformální akce nosí své oblíbené boty na klínu, když si to dress code žádá, obouvá své oblíbené černé lodičky na středně vysokém podpatku.