Náramky, do kterých se vaše ruce zamilují. Nebojte se vrstvit!

Slunečné dny s vyššími teplotami se nesou v duchu odhalování. Začněte pomalu od rukou. Na svých opálených zápěstích nechte vyniknout zdánlivě malé, ale svou krásou a leskem velké náramky. Do kterých se zamilujete vy?

V jednoduchosti je krása. Tak to letos platí i pro šperky, ale hodí se kombinovat a vrstvit. Vezměte si klidně tři, čtyři, pět na jednou. A jakou barvu zvolit? V roce 2017 letí romantická barva růžového zlata a vsází se na jednoduchost, jemnost a ženskost. Vyberte si ty, které nejlépe padnou vaší duši.

Motivy z přírody

Trendy jsou módní náramky nejčastěji vyrobené ze stříbra nebo třeba i kůže a stylizované do antiky či orientu, ne zřídka vykládané barevnými drahokamy. Stejně tak jako v minulých sezónách i letos přetrvá obliba rostlinných a živočišných motivů. Malé květinky, čtyřlístky pro štěstí nebo přívěsky v podobě slonů, koček, vážek, ptáků, zejména holubic a labutí.

Duchovní rozměr

Shamballa náramky, jeden z aktuálních hitů v oblasti šperků. Nosí je i celebrity jako Beyoncé, Heidi Klum či Michael Jordan. Původně mají duchovní význam – Shamballa je podle tibetských legend ztracený pozemský ráj a náramky prý příznivě působí na srdeční čakru a přinášejí tak svému nositeli štěstí, mír a pohodu. Kov u těchto náramků vystřídaly bavlněné či nylonové šňůrky doplněné o korálky či kamínky, nejlépe z léčivých polodrahokamů.

Inspirujte se v naší galerii. Tyhle náramky se ve šperkovnici ani neohřejí.

Fandíte české módě? Máme pro vás jeden tip navíc: