Zlaté glóby 2021: Šaty z červeného koberce i obýváků slavných!

Letošní předávání filmových Zlatých glóbů bylo pochopitelně ovlivněné pandemií koronaviru. Neslo se v duchu loňských Emmy, takže probíhalo částečně virtuální formou. Přesto jsme však nebyli ochuzeni o překrásné róby jak z červeného koberce, tak i z domácího prostředí. 

Červený koberec oproti jiným ročníkům poměrně prořídl, ale naštěstí nebyl úplně opuštěný. Prošli se po něm alespoň moderátorky a ti, kteří měli tu čest vyhlásit vítěze jednotlivých kategorií. Samotní nominovaní s napětím sledovali celý galavečer z domácího prostředí. Někteří sami, jiní se svou rodinou nebo týmem, který se na filmovém či seriálovém počinu podílel.

Ovšem ani absence červeného koberce a světel reflektorů neodradila většinu nominovaných hereček od toho, aby se k této příležitosti, jak se říká, vyfikly. Mezi nejpovedenější róby rozhodně patřily nádherné saténové šaty Gucci, ve kterých oslnila Elle Fanning, třpytivé korzetové šaty Oscar de la Renta, které oblékla Kaley Cuoco, a v neposlední řadě černé šaty Prada, ve kterých i s rukou v sádře zazářila Sarah Paulson.

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading

A na další povedené, ale i poněkud rozporuplné róby, které se objevily přímo na červeném koberci, se podívejte do naší galerie: