Tak jsme je milovali! 7 věcí, které jsme nosili v dětství a teď jsou opět trendy

Vraťte se zpět do časů, kdy módě vládly umělohmotné prstýnky, krátké barevné topy a velké límečky. Oblečení, které si mnozí pamatují ze svého dětství, letos hlásí velký návrat a dokáže prozářit nejeden šatník.

Ruku na srdce, kdo občas nevěřícně nezakroutil hlavou při pohledu na své fotky z dětství? Především éra 90. let je prosycená spoustou vzpomínek na prstýnky z pouti, batikovaná trička, korálkové náhrdelníky a spoustu kanýrů. A přestože čas nejde vrátit, letošní trendy nám výrazně pomáhají podniknout velkou nostalgickou cestu zpět do minulosti. Mezi klíčové prvky se totiž vrací hlavně chuť nebrat se vážně, nadsázka a také infantilnost, která společně se správným stylingem nemusí vůbec být na škodu. Pojďte proto zavzpomínat na staré dobré časy, které se i dnes mohou stát součástí vašeho šatníku.

TIP NA VIDEO: Bílá košile je základ. Jak ji nosit?

Žabičkování

Pružné nařasení bylo dvě desetiletí nazpět jedním z největších hitů. Čím více byly topy nebo šaty opatřené žabičkováním, tím lepší. Každý kousek vypadal na první pohled trochu směšně, neboť svojí šířkou dával často najevo, že se vám místo na trup vejde maximálně tak na ruku. Stačilo ale oblečení obléct a rázem se roztáhlo do požadované šířky. Letošní verze žabičkování je víceméně stejná jako na přelomu tisíciletí. Najdete jej na šatech, topech i overalech. Obzvlášť dobře vypadá v kombinaci s balonovými rukávy a dalším nostalgickým hitem sezóny – velkýmilímečky. Při stylingu se zároveň nebojte zkombinovat dva výrazné vzory, případně dodejte velkou scrunchie gumičku do vlasů ve stejné barvě či vzoru, jako je top se žabičkováním.

Loading

Ty nejlepší kousky s nádechem dětské nostalgie naleznete v galerii: