Seznamte se: Módní influencerka, kterou všichni přirovnávají ke Carrie Bradshaw

30. dubna 2020 • 06:00
Emili Sindlev • Foto: Profimedia.cz

Jaká by byla postava Carrie Bradshaw, kdyby se seriál natáčel v současnosti? Co by nosila? Odpověď nabízí dánská módní influencerka, která má nejen podobně eklektický styl, ale i stejně bujnou hřívu. Seznamte se s Emili Sindlev.

„Miláček street stylu“ nebo také „nová Carrie Bradshaw“. Tak se hovoří o dánské módní influencerce a stylistce Emili Sindlev, která na ulici vyniká permanentním úsměvem, nezkrotnou blond hřívou a také barevným i barvitým módním stylem. S Carrie ji tak pojí nejen vzhled, ale také způsob, jakým k sobě skládá jednotlivé kousky – třeba rezavou koženou bundu, fialové legíny a neonově zelené lodičky (mrkněte do fotogalerie). Málokdo by si na tohle troufnul a ještě méně z nás by v tom vypadalo dobře, ale Carrie, pardon, Emili, v těchto kombinacích zkrátka vypadá přirozeně. 

Carrie Bradshaw Carrie Bradshaw Autor: Profimedia.cz
Emili Sindlev Emili Sindlev Autor: Profimedia.cz
Carrie Bradshaw Carrie Bradshaw Autor: Profimedia.cz
Emili Sindlev Emili Sindlev Autor: Profimedia.cz

Není to tak, že by se Emili Sindlev snažila Carrie Bradshaw napodobovat. Její styl jednoznačně vychází ze „skandinávské nové módní vlny“, která je plná barev a vzorů, ale také oversize sak, maxi šatů s balonovými rukávy a tenisek, které by si na sebe Carrie nikdy neobula. Nicméně ona sama občas na svůj Instagram přidává záběry ze Sexu ve městě a někdy si fanoušci ani nejsou v první chvíli jistí, jestli jde o ni, nebo o Carrie. 

Mimochodem, styl Emili Sindlev je nejen odpovědí, jak by se asi Carrie Bradshaw oblékala dnes, ale také důkazem, jak neskutečně vizionářské oko měla tehdy před dvaadvaceti lety Patricia Field, dnes již osmasedmdesátiletá kostymérka Sexu ve městě. 

Je Emili Sindlev novou Carrie Bradshaw? Podívejte se do fotogalerie na její styl. 

Fotogalerie

10 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy