Reese Witherspoon slaví 45! Inspirujte se jejím pestrobarevným šatníkem

Že by ženy po čtyřicítce měly zapomenout na pestré barvy a oblečení s potisky? Tak to je naprostý nesmysl! Podívejte se, jak právě tyhle outfity sluší herečce Reese Witherspoon, která samozřejmě nejenom díky nim vypadá minimálně o deset let mladší! A abychom nezapomněly – krásné narozeniny, Reese!

V šatníku „pravé blondýnky“ rozhodně nenajdete černé nebo usedlé kousky. Reese miluje pestrobarevné šaty s nejrůznějšími potisky. Nejčastěji nosí šaty a halenky s roztomilou kostkou, romantickými květinami a nechybí ani tradiční proužky. Reese se toho zkrátka nebojí!

Ve většině případů jsou to originální kousky značky Draper James, kterou založila právě Reese a pod kterou občas i sama tvoří. Navrhla například žluté květinové šaty pro postavu Madeline Mackenzie, kterou ztvárnila v seriálu Sedmilhářky.

Loading

Reese založila značku Draper James v roce 2015. Název vznikl na počest jejím prarodičům, babičce Dorothee Draper a dědečkovi Williamovi Jamesi Witherspoonovi. Ti ji prý v životě nejvíce ovlivnili a především jim vděčí za vše, co v životě dokázala.

Loading
Loading

A co vlastně Reese aktuálně dělá? Kromě soustředění se na vlastní módní značku založila i vlastní produkční firmu Pacific Standard, ze které vzešly filmové skvosty jako Zmizelá nebo Divočina. Ale Reese rozhodně neusnula na vavřínech. Před čtyřmi lety spojila svou firmu s Otter Media a vznikla tak velká mediální společnost Hello Sunshine. A už už se blížíme k tomu nejpodstatnějšímu. Před dvěma lety totiž do této společnosti zainvestovala vdova po Steevu Jobsovi Laurene Powell Jobs a právě tehdy se Reese definitivně rozhodla, že se vrátí ke své tehdejší roli Elle Woods.

Nového příběhu o ctižádostivé blondýnce se ujala talentovaná herečka a scenáristka Mindy Kaling, která stojí například za seriálem Kancl (The Office) nebo za filmem Late Night. Jejím parťákem bude televizní scenárista Dan Goor. O produkci se postará osvědčená dvojice z předchozích dvou dílů Adam Siegel a Marc Platt, které doplní i samotná Reese. Ta se pochopitelně ujme i hlavní role.

Do galerie se podívejte na hereččin pestrobarevný šatník: