Padesátnice Amanda Holden & její dokonalé zimní outfity! Inspirujte se

Loni v létě jsme vás seznámily s britskou moderátorkou Amandou Holden, která nás zaujala svým pestrým letním šatníkem. Tomu dominovaly především šaty v pastelových barvách a romantických střizích. A tak jsme ji pasovaly na královnu letních šatů a těšily se, co předvede v zimě. A nezklamala. Přesvědčte se sami!

Porotkyně oblíbené soutěže Britain's Got Talent a moderátorka oblíbeného britského rádia Heart nám v létě předvedla svou lásku k pestrým barvám, volánkům a potiskům. A naprosto nečekaně se z ní zrodila nová módní ikona.

Amanda příliš neholduje luxusním světoznámým značkám, naopak velmi často vynesla v létě šaty z běžných módních řetězců. S velkou oblibou nakupuje v Zaře, Nextu, Marks & Spencer, na Asos.com či v L.K.Bennett (stejně jako vévodkyně Kate).

Krásná Amanda, která za dva týdny oslaví padesáté narozeniny, nás ovšem přesvědčila o tom, že není jen přebornicí ve výběru letních šatů. Její podzimní i zimní šatník skýtá několik pokladů, které umí moderátorka vkusně, ale velmi originálně zkombinovat. A zatímco v létě jejím outfitům dominovaly veselé pastelové tóny, právě teď nejčastěji sází na béžovou, hnědou, šedou, vínovou a černou.

Loading

Inspiraci na zimní outfity podle Amandy Holden najdete v galerii: