Nová láska na obzoru! H&M chystá limitku spodního prádla se značkou Love Stories

22. června 2018 • 06:00
Love Stories x H&M
Love Stories x H&M • Foto: Archiv firem

Léto sice teprve oficiálně začalo, ale my už máme jeden malý důvod těšit se na srpen! 

Jestli bychom měli jmenovat jen jednu hodně aktuální značku cool & sexy spodního prádla, pak je to Love Stories. Zrodila se před pěti lety v Amsterodamu a k jejím ikonickým kouskům patří braletky a podprsenky bez kostic, zato s leopardím nebo hvězdičkovým vzorem, které vás nenechají na pochybách, že jsou předurčeny k tomu, aby prosvítaly zpod trička nebo vykukovaly z výstřihu. Trochu něžné, trochu punk, trochu sexy, trochu sporty, každopádně právě tahle značka teď udává styl v segmentu spodního prádla.

Pokud máte pocit, že už jste z takových kousků vyrostla, nevadí. Love Stories nabízí také vintage pudrové odstíny, jako jsou béžová, starorůžová nebo šedomodrá, samozřejmě doplněné krajkou nebo jemným květinovým vzorem. Braletky a kalhotky můžete navíc libovolně mixovat podle nálady nebo podle toho, co vám v ranním (či večerním) shonu přijde pod ruku. Pravda, velikosti jsou vhodné spíše pro menší prsa (maximum je košíček D), takže ženy, které potřebují lepší a větší oporu, zde nepochodí. 

Na druhou stranu, spolupráce H&M a Love Stories přinese nejen limitku spodního prádla, ale i stylových pyžam, masek na spaní, ponožek a cestovních taštiček! Chybět nebudou tradiční hvězdičky, leopardí vzor, sportovní pruhy ani volánky. Takže diář do ruky a zapište si datum 9. srpna, kdy se kolekce Love Stories x H&M začíná prodávat!

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy