Únor 2018

Únor 2018 Zdroj: profimedia.cz

Nejoblíbenější značky šperků vévodkyně Meghan: Které jsou cenově dostupné?

Zatímco svými modely často porušovala královský dress code, co se týče šperků, držela se Meghan vždy spíše při zemi. Odkud její minimalistické, ale vždy oslňující náušnice, náhrdelníky, prsteny a náramky pochází? Máme pro vás pět Meghaniných nejoblíbenějších značek!

Jennifer Meyer

Šperků od kamarádky Jennifer Meyer má Meghan hned několik. Velmi oblíbený má minimalistický náhrdelník s třemi drobnými kamínky, které symbolizují Archieho, Meghan a Harryho. Náhrdelník měla poprvé při prvním oficiálním představení syna na veřejnosti. Od stejné designérky má také populární tyrkysové náušnice (Jennifer Meyer se zaměřuje na všechny odstíny modré) a barevně sladěný prsten. Obojí předvedla v hledišti na tenisových zápasech Wimbledonu.

Květen 2019
Květen 2019 | Zdroj: profimedia.cz

Šperky od Jennifer Meyer můžete pořídit přímo na jejích stránkách nebo také na oblíbených módních e-shopech, jako je Net a Porter nebo Shopbop. Prstýnek či náramek stojí od 200 eur, náhrdelník pořídíte od 700 eur.

Kromě vévodkyně Meghan si designérku oblíbily také herečky Olivia Wilde, Emma Roberts, Scarlett Johansson nebo Kerry Washington.

Další značky šperků, které nosí vévodkyně Meghan, najdete na dalších stránkách >>>>

Pokračování 2 / 5

Missoma

Za touto britskou šperkařskou značkou stojí designérka Marisa Hordern, která vyrábí pozlacené stříbrné šperky, které jsou tím pádem cenově dostupné. Jejich design je ovšem tak neotřelý, že si je oblíbila i náročná vévodkyně Meghan, která má hned několik prstýnků a náramků, které různě kombinuje a vrství.

Únor 2018
Únor 2018 | Zdroj: profimedia.cz

Cenově dostupné šperky si můžete pořídit na e-shopu missoma.com nebo na nordstrom.com. Ceny se pohybují zhruba od 40 dolarů po 100 dolarů.

Kromě Meghan nosí šperky Missoma třeba herečka Margot Robbie, influencerka Caroline Daur nebo modelka Kendall Jenner.

Pokračování 3 / 5

Adina Reyter

Meghan předvedla šperky (konkrétně diamantové náušnice a minimalistické náhrdelníky) od Adiny Reyter hned na osmi významných událostech, což do té doby poměrně neznámou designérku doslova katapultovalo mezi světovou špičku. Adina Reyter jsou šperky, které jsou jednoduché, nápadité a vhodné pro každodenní nošení, takže přesně splňují to, co Meghan vyhledává.

Říjen 2018
Říjen 2018 | Zdroj: profimedia.cz

Stejné diamantové náušnice, jako má Meghan, si přímo na e-shopu adinareyter.com můžete pořídit za necelých 200 dolarů. Minimalistický diamantový náhrdelník stojí zhruba dvojnásobek.

Díky „Meghan efektu“ se značka šperků dostala do povědomí i jiných slavných žen. Oblíbily si ji třeba herečky Freida Pinto nebo Gwyneth Paltrow.

Pokračování 4 / 5

Birks

Pravým opakem předchozích značek jsou šperky Birks (přezdívané kanadský Tiffany), které jsou okázalé, a tím pádem jako stvořené pro významné královské události. Meghan už předvedla celkem šestnáct nejrůznějších kousků. Mezi nimi byly třeba diamantové náušnice, které si vzala na slavnostní vánoční oběd s královnou a předtím také na oznámení zásnub v princem Harrym. Několik párů náušnic Birks s sebou měla také na královských cestách po Irsku, Austrálii či Fiji.

Říjen 2018
Říjen 2018 | Zdroj: profimedia.cz

Šperky Birks se pohybují v úplně jiné cenové relaci než předchozí značky. Větší diamantové náušnice se mohou vyšplhat až na několik tisíc kanadských dolarů. Ale na e-shopu najdete i podstatně levnější kousky, například stříbrné kruhy za 200 dolarů.

Nepřehlédnutelné diamantové šperky Birks bývají často třešničkou na dortu garderób z červeného koberce. Na Oscarech je předvedla herečka Marianne Farley, na Zlatých Glóbech herečka Regina King a na National Board of Review gala zpěvačka a herečka Lady Gaga.

Pokračování 5 / 5

Pippa Small

Udržitelné fairtrade šperky designérky Pippy Small nejsou ani minimalistické, ani vhodné pro významné královské příležitosti, ale přesto na ně Meghan nedá dopustit. Vzpomenete si třeba na masivní náramky, které měla na jevišti při proslovu na předloňských The Fashion Awards? Nebo na náušnice ve tvaru listů, které ji zdobily na jednom ze setkání během královské tour na Fiji? Šperky Pippa Small jsou zkrátka jiné a zapamatovatelné. A právě díky tomu tak vynikají!

Meghan
Meghan | Zdroj: profimedia.cz

Ceny šperků Pippa Small se pohybují ve velkém cenovém rozpětí. Tenký zlatý náramek, jako má Meghan, pořídíte zhruba za 100 dolarů, náušnice ve tvaru listů pak za více než 3 tisíce dolarů.

Jedinečnost a etický přístup při výrobě těchto šperků oslovil také herečku Thandie Newton či zpěvačku Lily Allen.