Nejoblíbenější značky šperků vévodkyně Meghan: Které jsou cenově dostupné?

Zatímco svými modely často porušovala královský dress code, co se týče šperků, držela se Meghan vždy spíše při zemi. Odkud její minimalistické, ale vždy oslňující náušnice, náhrdelníky, prsteny a náramky pochází? Máme pro vás pět Meghaniných nejoblíbenějších značek!

Jennifer Meyer

Šperků od kamarádky Jennifer Meyer má Meghan hned několik. Velmi oblíbený má minimalistický náhrdelník s třemi drobnými kamínky, které symbolizují Archieho, Meghan a Harryho. Náhrdelník měla poprvé při prvním oficiálním představení syna na veřejnosti. Od stejné designérky má také populární tyrkysové náušnice (Jennifer Meyer se zaměřuje na všechny odstíny modré) a barevně sladěný prsten. Obojí předvedla v hledišti na tenisových zápasech Wimbledonu.

Šperky od Jennifer Meyer můžete pořídit přímo na jejích stránkách nebo také na oblíbených módních e-shopech, jako je Net a Porter nebo Shopbop. Prstýnek či náramek stojí od 200 eur, náhrdelník pořídíte od 700 eur.

Loading

Kromě vévodkyně Meghan si designérku oblíbily také herečky Olivia Wilde, Emma Roberts, Scarlett Johansson nebo Kerry Washington.

Loading

Další značky šperků, které nosí vévodkyně Meghan, najdete na dalších stránkách >>>>