Nejkrásnější zimní rukavice, které unosíte i příští rok!

Rukavice bývají velmi často podceňovaným zimním doplňkem, který nemusí jen splňovat svou funkčnost, ale také může perfektně doladit celý outfit. Vybrali jsme pro vás rukavice, které jsou stylové, nadčasové a spolehlivě zahřejí. 

Působit elegantně a přitom nedrkotat zuby bývá během některých zimních dnů poměrně složité. Ale dá se to. Zkuste vyměnit barevné kulichy s bambulí a pletené palčáky s flísovým vnitřkem za jednobarevnou čepici s našitými perličkami a kožené či koženkové rukavice.

Letošní trendy rukavice mají mnoho podob. Mohou být hladké černé (kůže, koženka či šemiš) ozdobené mašličkou, třásněmi nebo třeba cvočky. Pokud máte kabát v neutrálních odstínech, nebojte se ani zářivě růžových či žlutých rukavic. V kurzu je také kostka a naprosto samozřejmě nesmí chybět ani zvířecí vzory.

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli dáte přednost těm se vzorem, nebo jednobarevným, právě teď je ideální čas vyrazit do obchodů. Většina rukavic už je totiž ve slevě, a tak si klidně můžete koupit oba svoje favority!

Tipy na nejkrásnější rukavice najdete v galerii: