Nejkrásnější peněženky: Nadčasové, ale i podle posledních trendů!

Peněženky bývají často (nespravedlivě) opomíjené. Válcují je kabelky, kterých máme většinou doma hned několik. Peněženku nosíme většinou jen jednu a mnohdy do té doby, dokud drží. Pokud byste to chtěli změnit, nechte se inspirovat. Vybrali jsme pro vás to nejlepší!

Peněženku máte sice většinu času ukrytou v kabelce, ale když ji během dne vytáhnete, většinou se všichni se dívají. Co se letos konečně zbavit té letité peněženky, která ukrývá ještě nějaký ten zatoulaný padesátník?

Pokud nerada experimentujete, vsaďte na kvalitu a vyberte si koženou peněženku. Ta bude vypadat jako nová klidně i několik let. Velikost vybírejte podle toho, co všechno potřebujete v peněžence nosit. Jsou lidé, kteří mají rádi všechno na jednom místě a dávají přednost velkým peněženkám. Malé peněženky se vám zase vejdou do menší kabelky, takže nemusíte své doklady a karty přehazovat z jedné peněženky do druhé.

V případě, že chcete, aby se vám peněženka hodila k outfitu (když s ní vyběhnete jen tak v ruce), vsaďte na nadčasová barevná provedení. Ideální pro vás bude černá, červená, burgundy nebo třeba šedá. Ovšem i peněženky podléhají aktuálním módním trendům, a tak je seženete třeba i s hadím potiskem, patchworkem nebo zlatými detaily.

Nejkrásnější peněženky najdete v galerii: