MTV Video Music Awards: Kdo zazářil a kdo svým modelem všechny naštval?

Růžový koberec typický pro předávání cen MTV Video Music Awards včera ozdobilo hned několik žen (nejen z hudební branže), které předvedly povedené, ale i nepovedené módní variace. 

Předávání hudebních cen se zpravidla odehrává v mnohem uvolněnějším stylu než filmové či televizní slavnostní večery. A to ať už se jedná o samotný program nebo dress code. Na růžovém koberci na Video Music Awards jen těžko najdete princeznovské róby. A nebylo tomu jinak ani při letošním předávání. Co letos extravagantní krásky předvedly?

Na stejný módní doplněk vsadila písničkářka H.E.R. a internetová hvězda Tana Mongeau. Což by ještě nebylo nic zvláštního, kdyby tím módním doplňkem nebyl živý had. Opravdu velmi zajímavý krok v době, kdy se snažíme přírodu co nejvíce chránit.

Jako již tradičně nechyběla také "přehlídka" ultra mini šatů, hlubokých výstřihů, vysokých rozparků a také latexových si transparentních materiálů.

Ovšem rozhodně nepřevládaly jen outfity hodné maškarního plesu! Krásný soulad předvedlo sesterské duo Bella a Gigi Hadid, které k sobě perfektně ladily. Jedním z top modelů večera byly rozhodně kanárkově žluté šaty herečky Keke Palmer a smaragdově zelená průsvitná róba modelky Adriany Limy.

Keke Palmer v šatech Yousef Aljasm

Na outfity z MTV VMA se podívejte do galerie: