Móda dává každé ženě neomezené možnosti vyjádřit sebe sama

Prezentace klienta |  11. února 2021 • 00:00
• Foto: Gianni di Leo

Gianni je venezuelská módní návrhářka a stylistka, která studovala módní návrhářství  na Instituto De Diseňo Centro Grafico De Technologia v Maracay. „Od chvíle, kdy  jsem začala studovat se projevila moje vášeň pro návrhářství. Móda mě úplně  pohltila. Vždy jsem chtěla být mezi nejlepšími a dávala jsem studiu a tvorbě to nejlepší, co ve mně bylo,“ říká Gianni Di Leo, která od roku 2015 žije se svým  manželem a synem v Praze. 

Gianni měla k módě pozitivní vztah již od dětství, kdy byla vyhledávanou „módní  stylistkou“ celé rodiny. „Od malička jsem měla potřebu na svém oblečení něco  vylepšovat a oblékat se jinak než ostatní. Samozřejmě, že ne vždy byly moje nápady zcela použitelné, ale většinou byly sestřenice a tety s mým výběrem spokojené. A to mě dělalo šťastnou,“ říká se smíchem Gianni, která obdivuje styl Coco Chanel a její schopnost vyjádřit ženskost a eleganci v každém modelu. Od roku 2018 má Gianni svůj vlastní módní ateliér na Malé Straně, kde klientkám nabízí exkluzivní výběr ze své tvorby, ale také celkové poradenství v oblasti stylingu.  

Autor: Gianni di Leo

Autor: Gianni di Leo

Pro Gianni je důležité, aby z jejích modelů vyzařovala sofistikovaná ženskost a  elegance. Ráda obléká ženy, ze kterých vyzařuje inteligence a charisma. Ženy, které se  umí obléknout správně v souladu se svou postavou a zdůraznit své přednosti. Mezi českými ženami se jí líbí například styl Daniely Peštové nebo Terezy Maxové. Jako pro  většinu žen z Jižní Ameriky, je pro Gianni samozřejmé být vždy upravená, sladěná a dbát na výběr oblečení a doplňků. „České ženy se oblékají stylově, elegantně a  jednoduše. Ve Venezuele vidím větší podíl ženskosti, svůdnosti a barev. Pro mě je to právě kombinace těchto dvou stylů, která tvoří ideál. To je přesně to, co bych  chtěla, aby vyjadřovala značka Gianni Di Leo.“  

Autor: Gianni di Leo

Autor: Gianni di Leo

Nová kolekce inspirována jemnou krásou archandělů  

Nová kolekce Jaro – léto 2021 byla inspirována jemnou krásou archandělů, kterou  vyjadřuje prostřednictvím linií, střihů a detailů. Kolekce je určená pro ženy, které chtějí zazářit ve společnosti v unikátních luxusních šatech, provedených v jednom  jedinečném modelu. „Cítila jsem, že je na čase posunout se o krok dál, že můžeme  vytvořit něco opravdu unikátního. Tentokrát jsem se nechala inspirovat jemností,  krásou a elegancí archandělů a snažila se tyto atributy přenést do každého modelu. Kolekce je tvořená sedmi originálními kusy, které každý reprezentují jednoho archanděla,“ říká Gianni. Kolekci charakterizuje vzdušné hedvábí, vyšívaná krajka,  výšivky provedené z barevných kamenů, které byly vyrobeny speciálně pro tuto  kolekci, objem zajištěný volány, svůdné a jemné průhlednosti. Každé šaty mají svojí dominantní barvu, která je dána barvou reprezentující daného archanděla.  

Autor: Gianni di Leo

Autor: Gianni di Leo

Kromě této exkluzivní řady, která je určená pro společenské příležitosti a která spadá do kategorie haute couture, tvoří Gianni také další řady, a to Sporty-chic a Ready to Wear. Obě řady nesou jasný rukopis Gianni, který spojuje sofistikovanou eleganci a klasické střihy s výraznými originálními prvky. Ty jsou ale na rozdíl od modelů haute  couture určeny pro každodenní nošení pro všechny ženy, které chtějí vyzdvihnout svoji krásu a originalitu. Kromě toho navrhuje plavky, šperky a doplňky. Nová kolekce šperků vychází z loga Gianni Di Leo v různých variantách a barvách. Je navržena tak, aby se dala použít pro nejrůznější příležitosti.  

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy