Malé detaily, které promění obyčejné tílko i tričko ve žhavý trend!

Sezóna tílek, triček a lehkých halenek se kvapem blíží! Máme pro vás pár tipů, na jaké detaily se zaměřit, aby váš vršek odpovídal žhavým trendům a dominoval každému outfitu. 

Ozdobená ramínka

Zdánlivě obyčejné jednobarevné tílko se díky propracovaným ramínkům promění ve žhavý módní kousek. Nejlepší kombinací jsou žebrované topy s korálkovými ramínky, ale skvěle fungují i klasická tílka například se spletenými ramínky do copánku. Společně s padnoucími džínami a stylovými teniskami vytvoří váš nejoblíbenější letní outfit.

Loading

Mašle

S ramínky se dá vyhrát různě! Neméně efektní jsou nejrůznější mašle a uzly, které stejně tak z jednoduchého topu vytvoří nepřehlédnutelný kousek. Hravě nahradí i jakékoliv doplňky, takže pokud si nepotrpíte na náušnice nebo náhrdelníky, ozdobné mašle na ramínkách je zastoupí.

Loading

Stahování

Dalším obrovsky efektním detailem je stahovací šňůrka, které může zdobit top na boku, v dolní části uprostřed nebo klidně i na rukávech. Je to jen jednoduchá šňůrka provléknutá tunýlkem, která látku nakrabatí. Jednoduché, ale velmi působivé!

Loading

Odhalená záda

Tílka, topy i halenky s odhalenými zády vypadají naprosto fantasticky! Narozdíl od vršků s klasickým výstřihem vepředu jsou mnohem rafinovanější a univerzálnější. Můžete je nosit k džínám a teniskám, ale i pouzdrové sukni a lodičkám. Jen pozor na podprsenku! Ideální je nenosit žádnou. Pokud si netroufnete, pořiďte si samodržící, která nebude ve výstřihu na zádech vidět.

Loading