Malé černé jsou jistotou šatníku. Nejvíc teď letí tyhle 4 střihy!

Letošní podzim bude dekadentní, a to nejen dle předpovědí epidemiologů, ale i podle módních návrhářů. Do popředí se totiž vrací černá barva, která má mnoho podob. Letí celočerné outfity, černá kůže a pozadu nezůstávají ani malé černé šaty. Jaké na sebe letos berou podoby? 

Důraz na paže

Letošní rok přinesl trend „muscle“ siluety, která vychází ze střihu upnutého pánského trička. Jinými slovy, část těla, která má být i na podzim vidět, jsou paže, krk má pro kontrast zůstat zahalen.

Hranatý výstřih

Hranatý nebo srdcový výstřih byl hitem už loni a letos naštěstí zůstává. Jeho předností je, že je nesmírně lichotivý a svůdný, přitom však dokáže působit vznešeně. Na ležérnosti mu dodá kombinace s úpletovým materiálem.

Až ke krku

Cudnost snad nikdy nebyla tak cool! Nebojte se zahalit do minimalistických rolákových šatů, které mohou být buď z úpletu, či splývavého materiálu typu satén. Pak už stačí jen jeden výrazný doplněk.

Nabírané rukávy

Zamilovala jste si balonové rukávy? Nepřijdete o ně ani letos. Jen nečekejte návrat do disco osmdesátek, nyní na sebe berou sofistikovanější a elegantnější podobu jemného nabírání nejen u ramen, ale zejména u manžet.

Kde koupíte malé černé nadčasových i trendy střihů? Podívejte se do fotogalerie.