Ledvinky jsou stále v kurzu! Kde pořídíte nejstylovější kousky?

Kousek, kterému se ještě před pár lety každý posmíval, je už třetí sezónu na výsluní! Jaké typy ledvinek letos frčí a kde je pořídíte?

Pro mnohé je ledvinka stále ještě jen praktický doplněk k teplákovce, ale dávno už to tak není. Vhodně zvolená ledvinka může být součástí elegantních, romantických i běžných outfitů na denní nošení.

Kožené & semišové

Pokud máte namířeno na schůzku nebo ráda nosíte elegantní kabátky, vsaďte na elegantní koženou nebo semišovou ledvinku, která vypadá spíše jako malá kabelka na pásku. Přepásejte s ní kabát nebo ji nechte vykukovat z pod něj.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Starting to look like blazer weather over here ✨

Příspěvek sdílený Madelaine.K. (@madelainekv),Úno 26, 2019 v 10:16 PST

Oválné

Kulaté ledvinky jsou jako stvořené k tomu, abyste je nosila k jarním i letním šatům. Nebojte se praktickou ledvinku vynést třeba na svatbu, kde díky ní budete mít volné ruce a na tanečním parketu se nebudete muset strachovat o své psaníčko.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Details🌸 #ootd #happyeaster #flowerpower 📷 @matt_coop

Příspěvek sdílený R O C K Y (@rocky_barnes),Bře 31, 2018 v 2:11 PDT

Sportovní

Ale ani klasické sportovní ledvinky nezůstávají pozadu. Můžete je nosit kolem pasu, ale také křížem přes rameno. Skvěle vypadají ke sportovně laděným outfitům, kterým dominují džíny nebo třeba kalhoty s lampasem. Pokud se nebojíte módních výstřelků, vyrazte ven v šusťákovém nebo teplákovém kompletu a zavzpomínejte na kouzelné devadesátky.

Tipy, kde pořídíte stylové ledvinky, najdete v galerii: