50 nejkrásnějších sukní jako stvořených na Štědrý den!

Letos jsme si společenského oblečení moc neužili, a tak si to můžeme vynahradit na Štědrý den, který bychom rozhodně neměli trávit v teplácích! Vybraly jsme pro ženy padesát nejkrásnějších sukní různých délek, barev i materiálů, ve kterých u vánočního stromečku zazáříte. Vyberte si!

Štědrovečerní outfit by neměl být příliš extravagantní, ale zároveň by měl působit dostatečně slavnostně a ojediněle. Zároveň je pochopitelné, že se vám nechce investovat do nového kousku, který si obléknete ke štědrovečerní večeři a pak na dlouhé měsíce uložíte na dno skříně. A právě proto jsou pro tuto příležitost ideální sukně!

Ideální jsou stylové a elegantní sukně v midi délce, pod které si ani doma nemusíte brát punčocháče. Pokud už teď víte, že si chcete u večeře opravdu dopřát, vsaďte na sukně s vysokým pasem, které vás nebudou nepříjemně tlačit, a také vybírejte z volnějších střihů. V nepoddajné pouzdrovce vám zkrátka pohodlně nebude, i když na fotce bude vypadat krásně.

Skvělou volbou na Štědrý večer jsou rozhodně sukně protkané třpytivou nití nebo poseté flitry či třpytkami. K takové sukni pak stačí obléknout jen jednobarevný svetřík nebo třeba rolák. Skvěle vypadají také plisované sukně, speciálně když si je pořídíte ve vánočních barvách, jako jsou červená nebo zelená. Monotónní skládanou sukni můžete zkombinovat se saténovým tílkem či halenkou.

Neotálejte dlouho a vybírejte z naší galerie: