10 trendy oblečků pro pejsky, ve kterých v pohodě zvládnou zimu

Předpověď počasí na příští týden je neúprosná – definitivně nastává čas vytáhnout teplé kabáty a svetry. Sebe jste nejspíš během podzimu pořešila, ale co váš pejsek, má také co na sebe?

Oblečky pro pejsky jsou vhodné hlavně pro ty, kteří žijí ve městě a nemají možnost nebo předpoklady trávit většinu času na zahradě, díky čemuž jim přirozeně zhoustne srst. Jestli máte doma také takového miláčka, který s vámi tráví hodně času a věrně vás doprovází při pochůzkách městem, asi si umíte představit, jak je pro zvíře náročné, když se najednou prudce ochladí.

Mimochodem, oblečky pro pejsky jsou čím dál populárnějším nákupním artiklem a výrobci na to reagují. Širší je nejen variabilita modelů (je libo raději vánoční svetr, bomber s kapucí, nebo denimovou bundu?), ale i velikostí – zvířecí zimní outfity už nejsou jen výsadou drobných ras. A v neposlední řadě je zřetelná snaha uspokojit poptávku po stylových outfitech, protože co si budeme povídat, náš pes je naše vizitka. Důkazem budiž i poslední spolupráce H&M x Moschino, kam návrhář Jeremy Scott překvapivě zařadil i street wear modely pro psy. A ponouknul švédský řetězec, aby v této linii pokračoval...

Podívejte se, jaké psí oblečky jsme pro vás objevili v aktuální nabídce e-shopů.