Móda z ulic Paříže: Péřovky versus nadčasová elegance Beckhamových

V Paříži včera skončil fashion week, který přinesl vhled do pánské módy letošního podzimu a zimy. A aktuální počasí s touto budoucí sezónou naprosto rezonovalo, což bylo znát i v ulicích. 

Záplavu šedé, tmavě modré či khaki jen sem tam protla odvážná červená, oranžová a fuchsiová. O to větší prostor dostaly objemné péřové bundy a vesty, stylové "ugly" tenisky Balenciaga a praktické funkční doplňky v čele s igelitkou, takže pro nezúčastněného pozorovatele muselo být těžké rozlišit, jestli jde o outfit módního insidera, anebo pracovníka odvozu a recyklace odpadů.

Nechyběly však ani perfektně střižené kabáty nebo saka. Své pověsti tradičních elegánů dostáli Beckhamovi, kteří se přišli i se synem Brooklynem podívat na poslední kolekci Kima Jonese pro Louis Vuitton.

Podívejte se do fotogalerie, jak rozmanitě dnes mohou vypadat trendy outfity. Paříž je důkazem, že kromě nadčasových střihů ovládá současnou módu také důraz na funkčnost, individualitu, kombinování nesourodých stylů a samozřejmě i velká dávka sebeironie.