Móda z ulic Paříže: Péřovky versus nadčasová elegance Beckhamových

22. ledna 2018 • 16:00
Street style v Paříži • Foto: Profimedia.cz

V Paříži včera skončil fashion week, který přinesl vhled do pánské módy letošního podzimu a zimy. A aktuální počasí s touto budoucí sezónou naprosto rezonovalo, což bylo znát i v ulicích. 

Záplavu šedé, tmavě modré či khaki jen sem tam protla odvážná červená, oranžová a fuchsiová. O to větší prostor dostaly objemné péřové bundy a vesty, stylové "ugly" tenisky Balenciaga a praktické funkční doplňky v čele s igelitkou, takže pro nezúčastněného pozorovatele muselo být těžké rozlišit, jestli jde o outfit módního insidera, anebo pracovníka odvozu a recyklace odpadů. 

Nechyběly však ani perfektně střižené kabáty nebo saka. Své pověsti tradičních elegánů dostáli Beckhamovi, kteří se přišli i se synem Brooklynem podívat na poslední kolekci Kima Jonese pro Louis Vuitton

Beckhamovi si nenechali ujít přehlídku Louis Vuitton Beckhamovi si nenechali ujít přehlídku Louis Vuitton Autor: Profimedia.cz

Podívejte se do fotogalerie, jak rozmanitě dnes mohou vypadat trendy outfity. Paříž je důkazem, že kromě nadčasových střihů ovládá současnou módu také důraz na funkčnost, individualitu, kombinování nesourodých stylů a samozřejmě i velká dávka sebeironie. 

Fotogalerie

12 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy