Móda na Critics' Choice Awards: Herečky se opět vrátily k barvám

Nestává se často, aby se nejúspěšnější herečky a herci sešli v jednom týdnu na různých filmových cenách. Po Zlatých glóbech se ve čtvrtek večer konaly také ceny Critics' Choice Awards, které chtě nechtě symbolizovaly jistý návrat k normálu. Herečky tentokrát vsadily na výrazné barvy i něžné odstíny bílé. 

Sošku si odnesly Nicole Kidman a Laura Dern za Sedmilhářky, Frances McDormand za hlavní roli ve filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem nebo Margot Robbie za roli krasobruslařky ve filmu Já, Tonya. Z pánů herecky bodovali Gary Oldman za ztvárnění Winstona Churchilla (Darkest Hour), Sam Rockwell (Tři billboardy...) nebo James Franco (The Disaster Artist). A v dětské roli zazářila teprve sedmiletá Brooklynn Prince (The Florida Project).

Brooklynn Prince a Jacob Tremblay

Gal Gadot obdržela speciální #seeher cenu za Wonder Woman.

Právě ona také na Critics' Choice Awards pronesla řeč, z níž má být patrné, že herečky možná převlékly šaty, kampaň proti sexuálnímu obtěžování a za rovnoprávnost ale pokračuje.„Chci symbolicky věnovat tuto cenu všem ženám a mužům, kteří bojují za to, co je správné: Zastat se těch, kteří nemohou mluvit nebo nejsou slyšet. Můj slib a závazek je, že se nikdy nenechám umlčet a že v tom budeme pokračovat: kráčet společně a sjednocovat se za rovnost pohlaví.“

Barevné šaty tak nic nemění a zcela jistě je uvidíme i na Oscarech. Podívejte se do galerie, jak se na tuto příležitost herečky oblékly.