Video placeholde

Módu si nemusíte jen kupovat. Zkuste si ji opravdu užívat v Bibloo VIP klubu!

Barevná škála se u podzimních kousků trochu proměňuje, ale s barvami se rozhodně loučit nemusíte. Naopak, můžete díky nim načerpat energii do utlumeného podzimu. Anebo si ho užívejte se vším všudy a zahalte se do tlumených tónů. Ať už jste na podzim naladěné sportovně či elegantně, v BIBLOO si přijdete na své od mikin a tenisek až po elegantní kabátky či kabelky.

V nabídce BIBLOO nyní najdete kousky od značek Pinko, Moschino, Guess, Tommy Hilfiger a mnoho dalších. Ty vám pomohou se rozzářit barvami v pochmurném počasí.

Pokud chcete být o krok napřed, je tu pro vás BIBLOO VIP. V něm získáte výhody oproti běžným zákazníkům. Členství máte zcela zdarma nebo placené. Je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Módu nemusíte jen nosit, můžete si ji užívat jako opravdová VIP. Pozveme vás na zajímavé módní přehlídky a výstavy.

Všichni zákazníci, kteří vstoupí do placeného nebo neplaceného VIP klubu BIBLOO, od nás dostávají přístup a slevy na VIP kolekce a k tomu dopravu zdarma. Rozdíl najdete ve voucherech, kterými si snížíte hodnotu své objednávky. To ale není všechno. V závislosti na tom, jaké členství si vyberete, na vás ještě čekají doprava zdarma, speciální kolekce TOP značek, vstupenky na módní přehlídky a výstavy, magazín plný inspirace, bezplatné vrácení zboží a další dárky.