Pandora Jewelry ČR s.r.o.

Pandora Jewelry ČR s.r.o. Zdroj: Pandora Jewelry ČR s.r.o.

Pandora Jewelry ČR s.r.o.
Pandora Jewelry ČR s.r.o.
Pandora Jewelry ČR s.r.o.
Pandora Jewelry ČR s.r.o.
Pandora Jewelry ČR s.r.o.
20
Fotogalerie

Originálně elegantní i hravě šik. I takové mohou být na podzim vaše ruce

Myšák Mickey a jeho slečna Minnie. V dětství naši milovaní přátelé. Pokud vás i dnes baví jejich veselý design, pak vás zcela nadchnou nové doplňky známé značky Pandora. Ta si letos na podzim připravila vskutku nevšední kolekci, která potěší jak mladistvé, tak i dospělé ženy. Zažijte letos kouzelný podzim plný zábavy.

Hravé doplňky

Pyšnit se zcela neotřelým šperkem, by jistě chtěla každá z nás. A navíc s ikonami našich oblíbených postaviček z mládí. Díky nové kolekci drobných ozdob PANDORA si snadno můžete splnit oba dva sny najednou. Široká škála roztomilých motivů vám učaruje. Drobné prvky Disney, třpytivá ikona Mickeyho, třpytivá ikona Minnie a PolibekMickeyho a Minnie ze sterlingového stříbra dodávají dotek kouzla každodennímu vzhledu se svými černými křišťály, čirými a červenými kubickými zirkoniemi a ručně nanášenou červenou, resp. černou glazurou. Jednotlivé drobné ozdoby je možné koupit i samostatně. Velice jednoduše tak můžete vytvořit hravý čistě Disney náramek, anebo oživit váš starší náramek. Fantazie nemá meze, nebojte se popustit ji uzdu.

Pandora Jewelry ČR s.r.o.
Pandora Jewelry ČR s.r.o. | Zdroj: Pandora Jewelry ČR s.r.o.

Něžně svůdný dekolt

Ženská šíje a sametový dekolt jsou ozdobou každé ženy. Touto partií ale můžete oslnit nejen opačné pohlaví. Přirozený půvab ženského těla dokáže krásně zdůraznit vhodně zvolený šperk. V pochmurném podzimním počasí vás nádherně rozzáří zbrusu nový třpytivý medailonek PANDORA ze sterlingového stříbra. Jeho rámeček, osázený kubickými zirkoniemi a okénky ze safírového křišťálu, je tvořen kombinací drobných prvků, jež jemně podtrhne vaše ženské přednosti. Díky nastavitelnému řetízku ho je možné nosit rovnou ve třech různých délkách. Pokud byste ráda vytvořila zcela okouzlující ladění doplňků, nenechávejte vaši ruku bez šperku, ale ozdobte ji náramkem se stejným motivem portrétu Mickeyho a Minnie. Budete sladce neodolatelná.

Hravost nejen na podzim

Vnést do podzimní nálady trochu barev, pozitivity a dobré nálady je skvělý nápad. Proč se ale nebavit rovnou celý rok? Vždyť právě to je samou podstatou doplňků značky PANDORA. Kombinujte, hrajte si. Vybírejte mezi nejrůznějšími tvary, barvami, kamínky či motivy. To vše můžete vždy přizpůsobit tomu, jak se zrovna cítíte. Díky neomezené variabilitě přívěsků, tak můžete každý den ozdobit své zápěstí jiným a zcela originálním náramkem.

Pandora Jewelry ČR s.r.o.
Pandora Jewelry ČR s.r.o. | Zdroj: Pandora Jewelry ČR s.r.o.

Novou Disney kolekci můžete nyní najít ve všech prodejnách PANDORA. Zároveň se můžete zapojit do současné soutěže o šperky z této kolekce. Více informací na www.soutez-pandora.cz