Měsíc módy

Obujte tenisky: Podzimu vládnou sametové, saténové i s kožešinou!

16. října 2017 • 06:00
Fotografie • Foto: internal

V dámských botnících si vydobyly své místo teprve nedávno! Ale dnes už pořádně šlapou na podpatky třeba lodičkám, které ještě donedávna zabíraly ve většině dámských skříní to největší místo. Za tenisky jsme schopné utratit klidně i majlant! A proč? Protože jsou zkrátka nejlepší!

Tenisky byly vždy spojovány se sportem a na běžné nošení působily většinou dojmem "nenadchne, neurazí". Dnes je všechno jinak! Na sneakers ujíždí dokonce slavné ženy i módní influencerky. Tenisky zkrátka v poslední době válcují všechny ostatní typy bot a nás to baví, protože umí být hravé, nápadité, ale i ženské a elegantní zároveň. A o maximálním pohodlí už není třeba ani mluvit. 

Jestli milujete tenisky jako my v redakci, určitě nevíte, které si koupit dřív. Trendů je teď na podzim i zimu nespočet! Co se týče materiálů, dominuje samet a satén, které během letošního roku pronikly snad na všechny typy oblečení i doplňků. Oblíbená je v poslední době kombinace  sametové tenisky a saténové tkaničky. V takových botách můžete vyrazit na toulky městem, ale i na pořádně rozjetý večírek!

Dvěma materiály to však rozhodně nekončí. Ve hře jsou ještě mnohem nápadnější detaily v podobě chlupatých ozdob nebo kožešinových aplikací. A nesmíme zapomenout ani na trendy metalické odstíny a hravé nášivky, které stejně jako samet a satén ovládly naše šatníky doslova od hlavy až k patě!3718896:gallery:true:true

Inspirujte se v naší fotogalerii:

Fotogalerie

16 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek