Módní trendy pro jaro/léto 2018? Tyhle kousky si zamilujete

Dlouho očekávané kolekce pro nadcházející jaro/léto 2018 se konečně přesouvají do obchodů, odkud si je začínáme spokojeně odnášet a brzy je budeme s láskou předvádět světu. Podívejte se na nové svěží kousky, které nás okouzlily a nejspíš okouzlí i vás!

Jen růžová…

Kožená, popřípadě koženková jarní bunda je přesně tím svrškem, který se nikdy nemůže omrzet. Dá se nosit k šatům, kalhotům i sukni, a proto je vděčnou součástí (téměř) každého dámského šatníku. Tenhle pudrově růžový úlovek předvedla anglická značka Barbour, na kterou nedá dopustit ani britská smetánka! Jaro se blíží a my se těšíme na letošní nálož rafinovaných jarních bundiček v tomto stylu.

Chytře a pohodlně

Sandálky, příjemné pestrobarevné šaty, slunce na nebi a vítr ve vlasech – za nás přímo pohádková kombinace. Hlavně bez jakéhokoliv složitého vymýšlení a ladění outfitu. Nalehko a příjemně. Sluneční brýle do kabelky a hurá na procházku do přírody, po městě nebo na drink s přáteli. Náš tip: Zelenkavé šaty s krátkým rukávem od americké lifestylové značky Nautica.

Sportovně cool

Máte jako jiné moderní ženy, které se o sebe starají, v oblibě sport a aktivní styl života? To nejspíš většina z nás! Proto je naším posledním tipem volnočasová značka Peak Performance, konkrétně oranžová sportovní souprava. A hlavně – mikina i kraťásky se dají nosit zvlášť. Kombinujte jak je libo!

Další inspiraci najdete v galerii. Inspired by VERMONT.EU.