Měsíc módy

Trendy oblečení na cvičení: Vsaďte na světlé barvy a proužky!

17. října 2019 • 06:00
Dua Lipa pro Adidas • Foto: profimedia.cz

Léto je pryč a s ním i dovolené, výlety a zahradní párty! To je sice smutné, ale na druhou stranu budete mít mnohem více času na jiné aktivity. Co třeba cvičení? Pořiďte si nové oblečení podle posledních trendů a vyrazte do fitka. Před vánočním obžerstvím se to bude hodit. Věřte mi!

V novém oblečení do fitka se budete cítit skvěle a navíc dost často funguje jako hnací motor, který se během ospalého podzimu rozhodně hodí. Jaké legíny a topy jsou vlastně aktuálně v kurzu? Zatímco ještě loni bylo největším trendem žíhání, letos na jaře ho vystřídaly květinové vzory. Ty se promítly snad na každý kousek sportovního oblečení, dokonce i na ponožky.

S létem ovšem skončila i oblíbenost květinových potisků. Aktuálně je střídají pruhy a proužky, které najdete především na legínách. Mohou být svislé, vodorovné i diagonální, široké, tenké a také různě barevné. V kurzu jsou také různé geometrické vzory. Nejrozšířenější jsou trojúhelníky. 

Sportovní legíny ovládlo ještě několik dalších drobných trendů. Frčí široké gumy v pase, nejlépe výrazně obrandované známou sportovní značkou, partie vyplněné transparentní látkou (nejčastěji v kolenních jamkách nebo na lýtkách) a také světlé barvy jako například šedá, pudrově růžová, nebesky modrá a dokonce i bílá! Ve světlých tónech se nosí také podprsenky, tílka i trička. 

A kdo si troufne jít s kůží na trh, může si pořídit zkrácený top a k němu stejné legíny. Komplety jsou ve fitku aktuálně největším hitem, ale chce to trochu odvahy a hlavně ploché bříško. 

Tipy na nákupy najdete v galerii: 

Fotogalerie

21 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek