Viditelné omlazení pleti již po 2 týdnech užívání tohoto patentovaného rybího kolagenu

Kombinace patentovaného rybího kolagenu a dalších 11 látek podporujících viditelné omlazení pleti vám doručí výsledek, který 96,2 % zákazníků hodnotí jako „dokonalý“. Kvalitu látek obsažených v doplňku stravy Collagen +11® by ANNA BRANDEJS® potvrdily klinické studie i spokojení zákazníci.

První viditelné výsledky jsou díky kombinaci vysokých dávek 12 látek pozitivně ovlivňujících stav pleti viditelné již po 2 týdnech užívání, pro maximální účinek je vhodné Collagen +11® by ANNA BRANDEJS® užívat v rámci tříměsíční kúry.

Klinická studie na lidech prokázala tyto pozitivní účinky rybího kolagenu obsaženého Collagen +11® by ANNA BRANDEJS®:

- zpevnění kůže o 26,6 %,

- sjednocení barevného tónu pleti o 15 %,

- rozjasnění pleti o 10 %.

V případě patentovaných ceramosidů ze složení obsaženého Collagen +11® by ANNA BRANDEJS®, klinická studie potvrdila tyto výsledky:

- Lepší hydratace pleti o 23 % po 2 týdnech užívání a o 36 % po 60 dnech užívání.

- Méně šupinek na pleti a úleva od pnutí u 75 % účastníků po 2 týdnech užívání.

- Redukce vrásek o 9 % po 2 týdnech užívání a o 19 % po 60 dnech užívání.

- Lepší elasticitu pleti o 15 % po 2 týdnech užívání a o 36 % po 60 dnech užívání.

- Zjemnění pleti o 63 % po 60 dnech.

Vybrané reference uživatelů Collagen +11® by ANNA BRANDEJS®

„Po 1. měsíci užívání pozoruji už výraznější účinky. Celkově je pleť hydratovanější a přestalo pnutí pod očima. Jelikož už mám zralou pleť (53 let), a kůže více ochabuje, vidím změny i ve vypnutí pleti. Nejvíce však pociťuji rozdíl v očním okolí, kde vrásky (tzv. kohoutí stopa) je méně viditelná. A ještě na závěr mi připadá pleť sjednocená, jako by po použití tónovacího krému. Už se těším jak vypotřebuji druhé balení.„

Informace o dalších látkách ze složení Collagen +11® by ANNA BRANDEJS® a zkušenosti uživatelů najdete na této stránce https://www.medaprex.cz/eshop/collagen-11-by-anna-brandejs-p1431.

Klinické studie:

Klinická studie kolagen Naticol®: https://www.jarlife.net/2889-specific-natural-bioactive-type-1-collagen-peptides-oral-intake-reverse-skin-aging-signs-in-mature-women.html

Klinická studie fytoceramidy: https://www.mdpi.com/2079-9284/4/4/37