Velká kosmetická revoluce: Kolekce Fenty Beauty by Rihanna je dostupná i u nás!

Jakmile zpěvačka Rihanna loni uvedla svou kosmetickou značku na trh, stala se celosvětovým hitem. Designová balení, lehké složení, dokonalé textury a široká barevná škála okamžitě pobláznily svět. A dost možná poblázní i vás. Od minulého týdne je totiž konečně dostupná i v České republice!

Kosmetika Fenty Beauty by Rihanna je od 7. září dostupná i v České republice, a to v parfumériích Sephora a také na eshopech sephora.cz a fentybeauty.com. Bez jednoho dne to trvalo přesně rok, než se populární značka rozšířila z původních 17 zemí světa do téměř třiceti. Fenty Beauty je tedy nově exkluzivně k dostání nejen u nás, ale také v Polsku, Turecku, Německu, Švýcarsku, Rumunsku, Řecku, Portugalsku, Srbsku a Bulharsku.

Loading

A čím že je zpěvaččina značka kosmetiky tak výjimečná? Velkou výhodou je rozhodně její lehké složení, které usnadňuje vrstvení, ale také řada odstínů navržených pro každý tón pleti. V exkluzivní kolekci si můžete pořídit tři (základní) produkty, které potřebujete pro takzvaný Fenty Face. Jedná se o prozáření obličeje, které je podle zpěvačky základem každého perfektního líčení. Nejdříve aplikujete bázi pro zmatnění, potom rozjasňovač na místa, která chcete zvýraznit. Nakonec zafixujte pudrem a základ je hotový! Kromě těchto produktů najdete v kolekci také bázi pod oční stíny, tekuté oční linky, matné i tekuté rtěnky, lesk na rty, paletku očních stínů, matující tekutý make-up nebo také několik různých štětců na líčení.

Loading

Celým jménem Robyn Rihanna Fenty prý už jako teenagerka objevila sílu líčení, prostřednictvím kterého se podle ní dá vyjádřit spousta emocí. Mnoholetá spolupráce se špičkovými kosmetickými odborníky a zjištění, že je stále nedostatek produktů vhodných pro všechny tóny pleti, inspirovalo zpěvačku k založení vlastní značky. Fenty Beauty je vhodná pro každou ženu, bez ohledu na barvu pleti.

„Líčení je zde, aby Vás bavilo. Nikdy byste ho neměli vnímat jako nutnost. Nikdy by nemělo působit jako uniforma. Nebojte se využít příležitosti, nebojte se riskovat a troufněte si udělat něco nového či jiného,“ říká Rihanna, která sama strávila několik let zdokonalováním svých technik líčení, jejich testováním na pódiích i v běžném životě.

Loading

Podívejte se do galerie na produkty značky Fenty Beauty by Rihanna dostupné v parfumériích Sephora: