...

... Zdroj: istock.com

Vánoční manikúra, kterou zvládne každý! Inspirujte se

Když se řekne vánoční manikúra, většina z nás si vybaví přeplácané nehty zdobené kamínky, vánočními stromky, sněhuláčky a sobíky. Ale vánoční manikúra se dá pojmout i decentně, vkusně a minimalisticky. Inspirujte se!

Tradiční barvy

Nejjednodušší vánoční manikúru zvládne opravdu každý. Stačí totiž jen vybrat lak v typických vánočních barvách. A to jsou samozřejmě v první řadě červená, ale také zelená, která evokuje vánoční stromek, či bílá symbolizující sníh. Stačí jen dodržet správný postup, aby vám lak vydržel co nejdéle jako nový, a voilà vánoční nehty jsou na světě.

Článek pokračuje na další stránce>>

Pokračování 2 / 3

Metalické tóny a třpyt

K vánočnímu času také neodmyslitelně patří zlaté a stříbrné tóny a vlastně všechno, co se třpytí. S barvami si můžete různě hrát. Zkuste třeba červený základ, který jen na některých nehtech přetřete třpytivým transparentním lakem. Nebo kombinujte červenou se zlatou a bílou zase se stříbrnou. Další možností je vysoce krycí zlatý nebo stříbrný lak na všech nehtech. Hrajte si, kombinujte, tvořte! O tom vánoční svátky jsou!

Pokračování 3 / 3

Hvězdičky a vločky

Symbolem Vánoc jsou bezesporu také motivy hvězdiček a vloček, kterými se dají vkusně ozdobit nehty. Pokud si troufnete, můžete si zkusit speciálním tenkým štětečkem nebo kovovou tyčinkou s bambulkou na konci nakreslit vlastní motiv. Stačí klidně jen jednoduchá hvězdička ze tří protínajících se čárek. A kdo si je už předem jistý, že nezvládne lakem nakreslit ani jednoduchou hvězdičku, může si pořídit hotové šablonky, které se na nehty jen přiloží a přelakují transparentním lakem.