Unavená pleť? Čas nasadit detoxikační maskovou kúru

Žít ve městě je rychlé a zábavné. Ne vždy je to ale zábava pro vaši pleť, která vlivem znečištěného prostředí a hektického životního tempa trpí. Kromě zrychleného tempa a stresu na ni neustále působí plno zevních vlivů – velké množství prachu, výfukové plyny, kouř z cigaret, klimatizované nebo přetopené místnosti. A jemný prach a nečistoty pronikají do hloubky pleti. Nic ale není ztraceno. Je čas pleť osvobodit pomocí účinného detoxu, který ji vyčistí a rozzáří.   

Prachové částice kvůli svým drobným rozměrům pronikají hluboko do pórů, kde ulpí a nelze je snadno odstranit. I když se to nezdá, tak znečištěné ovzduší, hned po UV záření působí nejnegativněji na stav naší pleti.

To všechno vede ke vzniku škodlivých volných radikálů, které obírají buňky o životadárný kyslík. A pleť proto ztrácí svoji rovnováhu a rychleji stárne.Také se snižuje její obranyschopnost, takže nefunguje správně a může být citlivější, sušší a problematická… A to právě ten nepříjemný okamžik, kdy si vy a vaše okolí začnete všímat, že najednou vypadáte unaveně a nezdravě.

Jak z toho ven? Pomůže péče plná antioxidantů

Dobrá zpráva je, že proti účinkům znečištění na naši pleť můžeme bojovat. Nasadíte‐li kosmetiku bohatou na antioxidanty, získáte v ní mocného spojence s městským znečištěním. Funguje totiž jako okamžitý ochranný štít, který vaši kůži zásobuje vláhou a zároveň odráží útoky škodlivých vnějších vlivu. Spolehnout se můžete na řadu NIVEA URBAN SKIN DETOX s antioxidanty, bio zeleným čajem a kyselinou hyaluronovou.

Přípravky z řady URBAN SKIN DETOX byly navrženy tak, aby posílily obranný systém pleti před účinky městského prostředí a slunce a znovu v pleti nastartovaly regenerační procesy. Rušný život ve městě na vaší kráse nemusí být znát. Stačí jen dodržet pár tipů.

Začněte tím, že pleť každý den důkladně zbavíte nečistot – protože čím kratší dobu na ní zůstanou, tím méně škod mohou nadělat. Základem je důsledné odličování, které z pleti odstraní nejen zbytky make‐upu, ale také všechny nečistoty, maz a prachové částice, které by pleť mohly dráždit. S šetrným, ale zároveň důkladným odlíčení vám pomůže micelární voda.

Důkladná očista díky maskám

Jak čisticí masky, které z pleti vytáhnou i hlouběji usazené nečistoty, používat? Vyberte si masku pro daný typ pleti. Nejlépe maska působí, když ji nanesete na dobře odlíčenou a vyčištěnou pleť. Ideální je, pokud je pleť nahřátá koupelí nebo sprše. Pleťovou masku naneste v dostatečném množství od středu obličeje do stran, ale také na krk a dekolt. Při aplikaci ji roztírejte prsty, pomocí kosmetického kartáčku či štětce a vyhněte se citlivým partiím okolo očí a úst.

Vyzkoušejte třeba detoxikační masku URBAN SKIN DETOX. Její jemné složení obohacené o bílý jíl a výtažky z magnólie zbaví pleť všech škodlivých látek i nečistot.Masku nechte působit minimálně minutu, pokud pět minut přidáte, budou účinky intenzivnější.

Minutová detoxikační maska vyčistí pleť rychle a účinně.

Marně bojujete s lesknoucí se pletí? Vyzkoušejte slupovací zmatňující masku URBAN SKIN DETOX, která okamžitě zjemňuje póry a zmatňuje pleť. Díky černé rýži a výtažkům ze zeleného čaje bude vaše pokožka nejen čistá do hloubky, ale také zářivá a svěží. Pryč budou nejen odumřelé kožní buňky, prach a drobounké nečistoty, ale i ucpané póry. Maska se nanáší na vyčištěnou pleť a nechá se působit 15‐20 minut, dokud nezaschne. Pak ji jen jednoduše sloupnete. Používejte 1‐2x týdně.

Slupovací zjemňující maska URBAN SKIN DETOX zatím jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zbavuje pleť přebytečného kožního mazu, hloubkově čistí a zmatňuje pleť. Aplikujte ji na vyčištěnou pleť, nechte zaschnout, sloupněte a užívejte si jemnou a matnou pleť. Šetrné složení s hydraminem navíc zajistí také rovnováhu vlhkosti pleti. Výsledkem je matná pleť vyčištěná do hloubky.

Maskovat můžete i ve spánku

Výraz „maskování“ dostává zcela jiný význam. Už nemusí spočívat v zakrývání nedokonalostí, ale rovnou vás jich zbaví. Probuďte se s nádhernou a sametově hebkou pletí hned po ránu. Pomůže vám noční maska URBAN SKIN DETOX, která obsahuje výtažky z bio zeleného čaje, antioxidanty, kyselinou hyaluronovou a provitamín B5. Maska aktivuje pleťové buňky, takže začnou produkovat svůj vlastní kolagen. Stačí ji jen aplikovat před spaním, nechat celou noc působit a ráno bude pleť zářit!