Tónované balzámy, které v létě hravě nahradí rtěnku!

Během letních dnů oceníme co nejlehčí make-up, který se nám při pocení nerozmaže. Rtěnky tak nechte na večer a přes den vsaďte na zabarvené balzámy, které se k jemnému letnímu líčení dokonale hodí. 

Mít neustále při ruce balzám na rty je samozřejmost! Ty běžné, které jsme zvyklé používat, můžete zatím pasovat na domácí a vyměnit je za tónované. Barevné balzámy jsou totiž v jarních i letních měsících k nezaplacení. Stejně jako běžný balzám poskytnou vašim rtům okamžitou hydrataci, ale zároveň i svěží a přirozenou barvu a šťavnatý vzhled.

Oproti klasickým rtěnkám jsou pro denní používání balzámy mnohem lepší. Na rtech vám nejsou nepříjemné, nevysušují, vypadají přirozeně a perfektně ladí s lehkým letním lookem.

Tónovaný balzám na rty Tender Glow Lip Balm, Naj-Oleari, fann.cz, 459 Kč

Vybírat můžete, stejně jako u rtěnek, z různých odstínů. Nejčastěji to bývají přirozené nude tóny, které krásně vyniknou v kontrastu s opáleným obličejem, nebo jemné růžové či světlounce červené odstíny. Některé balzámy v sobě mají také lesk nebo drobounké třpytky, které na sluníčku krásně vyniknou a vašim rtům dodají plnější tvar.

Nude balzám na rty Fortune Balms, Rituals, rituals.cz, 270 Kč

Tipy na tónované balzámy najdete v galerii: