.

.

Tajné triky celebrit proti stárnutí

Slavné ženy se snaží se stárnutím bojovat různými způsoby. Některé z nich sázejí na plasticé a estetické zákroky, jiné nedají dopustit na oblíbené krémy nebo triky svých babiček. Jak minimaluzuje vrásky

Penélope Cruz (44)

Španělská herečka dostala ty nejlepší rady od své matky. Ta jí prý už od mládí vštěpovala, že pro mladistvý vzhled je nejdůležitější jíst celý život hodně zeleniny a dopřávat si kvalitní a dlouhý spánek. Penélope to dodržuje a vypadá božsky!

Článek pokračuje na další stránce!

Pokračování 2 / 4

Halle Berry (52)

Americká herečka Halle Berry se snaží maximálně hydratovat svou pleť. Kromě každodenní péče má ve zvyku pod make-up nanášet hydratační krém a také růžovou vodu, díky které pak nalíčená pleť vypadá mnohem svežejší a tím pádem i mladší.

Pokračování 3 / 4

Salma Hayek (52)

Mexická herečka Salma Hayek se celý život drží jedním pravidlem. Nikdy nešla spít neodlíčená. Svěřila se, že dokonce i když je unavená, nemocná nebo i po pár skleničkách vína, vždy se důkladně odlíčí a připraví pleť na spánek.

Pokračování 4 / 4

January Jones

Jones to bere z praktického hlediska úplně stejně, jako si muži kupují sprchový gel tři v jednom. Pomocí zpevňujícího krému Tracie Martyn's Shakti Face and Body Resculpting Cream zpevňuje nejen svůj obličej, ale i krk, nohy, paže a všechno ostatní, co zpevnit potřebuje.

Jessica Alba

Alba se stejně jako Cruz poučila z rad její matky. Ta jí učila vždycky chránit svoji pleť před slunečním zářením, kosmetické produkty brát jako investici a nešetřit na nich.

Linda Evangelista

Supermodelka je velkou fanynkou séra Erasa EXP-30, které tónuje její pleť a zmenšuje jí póry.