Podzimní trendy laky na nehty: Které barvy by vám neměly chybět?

Stejně jako s letními šaty a sandálky se rozlučte na pár měsíců také s pastelovými a neonovými laky na nehty, které se k podzimním měsícům zkrátka nehodí! Poradíme vám, které barvičky jsou aktuálně nejvíc trendy!

Barvy podzimního listí

Na podzim se příroda zbarví do typických barev. Nejčastěji s tímto obdobím spojujeme žlutou, oranžovou a červenou. A proč bychom nemohly mít nehty ve stejných tónech, jakými září podzimní listí? Dobře, uznáváme, žluté nehty nejsou to pravé a červené jsou celoroční klasika, ale oranžová je aktuálně číslo jedna!

Lak na nehty, odstín Papaya, Handmade Beauty, zoot.cz, 299 Kč

Modrá je dobrá

Oficiální barvou letošního roku je sice klasická modrá, ale co se týče laků na nehty, aktuálně kraluje modrým odstínům takzvaná baby blue, tedy světle modrá s lehkým šedým nádechem.

Lak na nehty, odstín Bikini So Teeny, Essie, notino.cz, 233 Kč

Zemité tóny frčí

V podzimní sbírce laků, kterou rozhodně uplatníte i v zimních měsících, by vám neměl chybět alespoň jeden zemitý tón. Je jen na vás, jestli se rozhodnete pro béžovou, khaki, nebo třeba temně hnědou. Pomoci v rozhodování vám může třeba barva vašeho vlněného svetru nebo nového podzimního kabátu.

Pečující lak na nehty Color Therapy, odstín 170, Sally Hansen, notino.cz, 139 Kč

Náhrada za červenou

Pokud jste zvyklá na červené nehty, je jasné, že do modré ani hnědé se příliš nepohrnete. Vaší oblíbenou podzimní alternativou by ale mohla být dramatická bordó nebo svěží korálová, která se také v módě propisuje do celého roku nehledě na období.

Lak na nehty Minicolor’s Symphonic, odstín Buenos Aires 81, Mavala, fann.cz, 169 Kč

Další tipy na trendy podzimní laky najdete v galerii: