Julia Roberts

Julia Roberts Zdroj: profimedia.cz

Beauty triky Julie Roberts: Jak to dělá, že vypadá o dvacet let mladší?

Tahle Pretty Woman snad vůbec nestárne! Naopak, čím je starší, tím je krásnější. Zkuste si osvojit její beauty triky, na které nedá dopustit. 

Nikdy nezapomíná na SPF

Již několikrát se herečka nechala slyšet, že jejím denním rituálem je jednoznačně krém s ochranným faktorem, bez kterého zkrátka nevyjde ven. Když ji čeká nenáročný den, stačí jí SPF 10, když tráví den s dětmi nebo sportuje, vsadí na SPF 30. Je to opravdu jedna z mála věcí, kterou dělá každý den. Podle Julie totiž jako máma tří dětí mnohdy opravdu jen stíhá čištění zubů, namazání obličeje a večer důkladné umytí pleti.

Nikdy nejde spát nalíčená

Julia Roberts prohlásila, že nikdy v životě nešla spát nalíčená. Ale jen pouhé odlíčení make-upu rozhodně nestačí. Je nutné pleť opravdu důkladně vyčistit a dopřát jí před spánkem důkladnou hydrataci. Takže až budete příště unavená a řeknete si, že pro jednou se svět nezblázní, vzpomeňte si, jak vypadá Julia Roberts po padesátce. Možná vás to přeci jen přinutí tu pětiminutovku v koupelně absolvovat.

Sází na domácí masku

Kromě pleti nepodceňuje Julia Roberts ani hydrataci pokožky a vlasů. Co se týče právě vlasů, má svou vlastní domácí masku, na kterou nedá dopustit. Smíchá extra panenský olivový olej s trochou teplé vody, nanese ho na vlasy a vmasíruje do pokožky hlavy a nechá půl hodiny působit.

Hlídá si stravu

Všichni samozřejmě víme, že ani ten nejzázračnější krém nám nepomůže, když se budeme stravovat nezdravě. Samozřejmě také Julia Roberts si hlídá svůj jídelníček, který se snaží naplnit zdravými potravinami. Také dbá na to, aby pila hodně vody, a když to jde, dopřeje si pořádně dlouhý spánek. „Hlavně buďte v pohodě a mějte radost ze života,“ vzkazuje všem!