Krása v zásuvce: Nejnovější kulma, fén i epilátor!

Nejsou to jen krémy nebo séra, které se mohou zasloužit o zvětšení vašich půvabů. Skvělou diskrétní pomoc přináší i péče „do zásuvky“.

Jako vítr

Fén Supersonic od značky Dyson se rozhodl výmýtit nešvary, které obvykle vysoušeče vlasů mívají. To znamená, že chtěl být co nejlehčím, nedělat rámus a kadeře vyfoukat co možná nejrychleji a nejšetrněji. Dostal proto do vínku nejen extra výkonný motor, inteligentní řízení tepla a minimální hlučnost, ale i ojedinělý design, který prostě chcete! Součástí balení jsou i výměnné magnetické nástavce.

Záblesky

Na to, aby odradil chloupky v jejich aktivitě, využívá přístroj Lumea od Philips chytrou technologii IPL. Ta vysílá jemné světelné pulzy a vytváří tak teplo stimulující kořínek chloupku k tomu, aby přešel do klidové fáze, přirozeně vypadnul a znovu už nerostl.

Hladkou cestou

Kromě standartního (kvalitního, téměř bezbolestného a rychlého) vytrhání, popřípadě i oholení chloupků, má Silk-épil 9 od Braun ještě další nadání: Prostřednictvím dvou různých peelingových hlavic pomáhá odstranit odumřelou kůži i na citlivějších místech a brání nepříjemnému zarůstání chloupků.

Šlápněte na to!

Epilace je u strojku od BaByliss věc jedna, dvě výměnné hlavice na pedikúru vlastnost druhá. Hrubší struktura válečku je určena k odstranění ztvrdlé pokožky, ta jemnější zase slouží k dokončení úpravy pat. Přístroj lze používat nasucho i namokro a po použití jej stačí pouze očistit pod tekoucí vodou a vysušit.

Kroutí se?

Unikátní bublinkový tvar kulmy Coco Loco od Lee Stafford umožňuje docílit dokonale vytvarovaných mořských vln. Impregnací těla přístroje kokosovým olejem je navíc zaručeno, že se vlasy nepoškodí. To proto, že účinkem tepla se molekuly oleje uvolňují a kadeře díky tomu zůstávají perfektně jemné a lesklé. Zahřátí kulmy je velmi rychlé, a to až do teploty 200°C.

Odklidí

V zájmu špičkově čisté, jemné a zářivé pleti si kartáček od Clarisonic přizval na pomoc sonickou technologii, která se ukázala být až šestkrát účinnější, než ruční odličování. Osciluje tam a zpátky, čímž jemně masíruje a odstraňuje nečistoty do hloubky, zlepšuje absorpci a efektivitu krémů a redukuje velikost pórů. To vše za pouhých 60 sekund!

Něco na zub

Vedle efektivního a šetrného čištění zubů se značka Foreo soustředí na výjimečný design a nové technologie. Ty zahrnují rychleschnoucí silikon, který tvoří jak tělo, tak i vlákna kartáčku. Dále pak baterii, jež vydrží 365 spuštění kartáčku na jedno dobití. A nechybí ani vodotěsnost a minimální váha. Kartáčky jsou sonické a mimořádně zábavné! Čištění trvá dvě minuty. Pokud jej ale vypnete dříve, dá vám to kartáček najevo. Zatímco po dokončeném cyklu se naopak usmívá…