Jarní trendy: Lodičky, které by vám záviděla i Carrie Bradshaw

Na chvilku zpomalte, nazujte si krásné lodičky a vykročte na ulici jako královna. Víme, nejsou zas až tak pohodlné, ale vaše nohy se v nich promění v gazelí. Letošní rok jsou trendy lodičky s výraznou špičkou, minimalistické, ale i divoce nápadné. Ale konec slov a pojďte se zamilovat. 

Zima je pryč a my můžeme odhalit kotníky a nazout si lodičky, které k ženám neodmyslitelně patří. Muži je na nás milují a působí na ně jako magnet. A pro jaké se máte letos rozhodnout? Hitem jarní a letní sezóny je jehlový podpatek a ostrá nebo otevřená špička. A co ještě?

Ozdoby hrají prim

Jemné kamínky, různé výkroje, cvočky, šněrování nebo více či méně nápadné květiny, mašle, třásně, spony, kožešinky a peříčka. Lodičky jsou pro letošní sezónu inspirovány rockem, romantikou i divokou džunglí. Zdobení může být minimalistické až divoce nápadné.

Vede barva nebe

Velkým trendem pro letošní sezónu jsou metalické barvy v jemných tónech, světle modrá, růžová, bílá, stříbrná, zlatá a měděná. Za nimi se řadí jemné krémové odstíny zelené, oranžové, žluté a barva nude. Z tmavých barev dominuje opět růžová, modrá a červená. Jinými slovy, ať sáhnete po jakékoliv barvě, neuděláte chybu. Podívejte se do galerie, jaké kousky jsme pro vás vybrali z českých i zahraničních e-shopů.

Podívejte se, co pro nás připravil na jaro a léto 2017 král střevíčků Christian Louboutin.