Doba bronzová: Noste barvy, ve kterých vynikne vaše opálení!

Chcete své bronzové opálení ještě podpořit? Nepoženeme vás do solárka ani "smažit" se zase na slunci, stačí, když vytáhnete ty správné kousky ze svého šatníku. Takže bílá, žlutá, oranžová, růžová – vpřed!

Když jsme opálené, hned se cítíme lépe. I po ránu máme svěží barvu, celulitida je jako zázrakem téměř neviditelná, bříško i stehna vypadají zpevněně a barvy, ve kterých po zbytek roku vypadáme jako bledulky, nám najednou sluší. Některé z nich dokonce v kombinaci s opálenou pokožkou umí doslova zázraky. Nejen, že nás dokonale rozzáří, ale naše pokožka bude v kontrastu s nimi působit ještě opálenější.

Trefou do černého, v tomto případě spíš do barevného, jsou rozhodně neonové barvy. Přílákají mnoho zvídavých pohledů a maximálně zvýrazní vaše opálení. O něco méně, ale stejně velmi nápadně fungují i bílá, krémová nebo romantické pudrové odstíny.

Spolehlivě vás "přiopálí" také barvy citrusů, tedy citronově žlutá, pomerančově oranžová i limetkově zelená. K letní snědé pokožce skvěle ladí i různé odstíny modré.

Módní kousky ve všech výše zmíněných odstínech můžete koupit právě teď ve slevách i v aktuálně nových kolekcích. Vybraly jsme pro vás ty nejspolehlivější barevné oblečky pro inspiraci! Podívejte se do naší fotogalerie: