Caroline Issa: Královna street stylu, kterou stojí za to sledovat

V záplavě street style módy je jen několik tváří, které stojí za to si zapamatovat, i když jinak módu příliš nesledujete. Jednou z nich je Caroline Issa, módní redaktorka a publisherka londýnského čtvrtletníku Tank a také online magazínu Because. V anonymní přehlídce outfitů ji bezpečně poznáte podle krásného úsměvu a také díky dokonalému stylu, kterému vévodí barvy i vzory. 

Caroline sama sebe popisuje jako byznysmanku, která zbožňuje módu. Svůj exotický šmrnc podědila po mamince – Číňance i otci, který má libanonské i íránské kořeny. Sama se narodila v kanadském Montrealu, ale v poslední dekádě se usadila v Londýně. Do módy se dostala oklikou přes pozici obchodní a zákaznické konzultantky, zlom nastal, když potkala šéfredaktora nezávislého magazínu Tank Masouda Golsorkhiho, který jí nabídl místo publisherky a módní redaktorky (ona sama k tomu později přidala marketingovou agenturu Tank Form). Od té doby je Caroline všude, kde se děje něco s módou, fashion weeky či různé spolupráce nevyjímaje.

A pravidelně také okouzluje svým nebojácným stylem, kde nechybí barvy ani vzory. Obzvlášť pak vyniká v nošení nápadných kalhotových kostýmů, midi šatů a kabátů. Neváhá vyrazit celá v sytě modré, růžové či oranžové, jejím oblíbeným vzorem jsou kostky, ale klidně zkombinuje i proužky s brokátovou výšivkou nebo gingham s leopardem. Miluje ponožky čouhající z bot, se světle modrou nebo starorůžovou pracuje jako s neutrálními barvami a každý její outfit obsahuje nějaký hravý moment – mašli, volány, zajímavý přívěsek, brož, pásek nebo popruh u kabelky. Výsledek je přesto prudce elegantní.

Podívejte se do fotogalerie a načerpejte módní inspiraci podle Caroline Issy. A sledujte ji i na jejím Instagramu.