Bílý svetr jako perfektní základ zimního šatníku. Kombinujte | Ženy.cz
 


Bílý svetr jako perfektní základ zimního šatníku. Kombinujte

12. prosince 2016 • 14:00
Zachumlaná do bílé • Foto: Pinterest.com

Stejně tak jako se mluví o bílé košili a bílém tričku jako o univerzálním kousku v šatníku, můžeme to samé  prohlásit o bílém svetru.  A kdy jindy ho nosit než teď v zimě. Zachumlejte se do jeho hřejivé náruče a vyražte na procházky po vánočních ulicích.

Bílý svetr je ideální tím, že se dá kombinovat s čímkoli. Krásně vynikne na košili, kdy necháte vykukovat jen límeček a a spodní část. Zvolte černé úzké kalhoty nebo džíny.

Zachumlaná do bíléZachumlaná do bíléAutor: Pinterest.com

Jelikož  se pomalu a jistě dostává teplota pod bod mrazu, je skoro nutné do svého šatníku pořídit huňatý svetr a nejlépe rolák. Tady si s doplňky nedělejte starosti. Vše je zahalené. Vyčešte vlasy nahoru  a vyražte pro šálek kávy.

Zachumlaná do bíléZachumlaná do bíléAutor: Pinterest.com

Chcete-li působit trochu rafinovaně, oblékněte si lehčí bílý svetřík do V a nechte vykukovat krajkovou košilku nebo okraj podprsenky. Oči z vás nikdo neodtrhne.

Zachumlaná do bíléZachumlaná do bíléAutor: Pinterest.com

Slavnostnější varianty pak docílíte kombinací svetru a velkého blyštivého šperku. Velikosti a barevnosti náhrdelníku se meze nekladou. Svetr je zde jako bílé neutrální plátno, které rozsvítíte jakoukoli barvou.

Zachumlaná do bíléZachumlaná do bíléAutor: Pinterest.com

Variant existuje mnoho. Dlouhý noste jako šaty, zkombinujte s bílými kalhotami nebo skvěle vynikne pod světle hnědým kabátem. Nebojte se třpytivých aplikací...

Nápady jak kombinovat jistě najdete v naší fotogalerii.

Fotogalerie

30 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy