Beauty guru: Tyhle musíte sledovat na Instagramu!

3. listopadu 2017 • 06:00
Mario líčí Kim Kardashian
Mario líčí Kim Kardashian • Foto: Instagram

Pokud si nenecháte ujít žádnou novinku z beauty světa, rozhodně byste měla sledovat přední světové make-up artisty, jejichž instagramové účty pro vás budou hotovým rájem! 

Hung Vanngo

Make-up artista Hung Vanngo pochází z Vietnamu, ale v Americe patří mezi nejlepší ve svém oboru. Jeho šikovné ruce líčí krásky, jako jsou Selena Gomez, Karlie Kloss, Katy Perry nebo Emily Ratajkowski. Na Instagramu má téměř tři čtvrtě milionu sledujících, kterým prostřednictvím fotek a videí předvádí svou precizní práci. Jeho bezchybné a neotřelé líčení si zamilujete i vy!

Sledujte ZDE!

Katy Perry a její líčení od Hunga Vannga Katy Perry a její líčení od Hunga Vannga Autor: Instagram

Charlotte Tilbury

Každá fanynka profesionálního make-upu si instagramový účet Charlotte zamiluje! Její služby pravidelně využívá například Amal Clooney. Díky mimořádnému talentu získala příležitost založit vlastní kosmetickou značku a v Londýně má už dokonce tři vlastní obchody. Její instagramový účet sleduje jeden a půl milionu lidí. 

Sledujte ZDE!

Charlotte Tulbury s Amal Clooney Charlotte Tulbury s Amal Clooney Autor: Instagram

Lisa Eldridge

Tahle super žena je kreativní ředitelkou Lancôme a zároveň uznávanou make-up artistkou, která vydala úspěšnou knihu Face Paint o historii líčení. O make-up se stará hvězdám, jako jsou Nicole Kidman, Kate Winslet nebo Kiera Knightley. Její profil na Instagramu sleduje téměř milion followerů.

Sledujte ZDE!

Kate Winslet nalíčená od Lisy Eldridge Kate Winslet nalíčená od Lisy Eldridge Autor: Instagram

Mario Dedivanovic

Dvorního vizážistu Kim Kardashian a vlastně celého Kardashian klanu sledují na Instagramu téměř čtyři miliony lidí. Mario založil institut The Master Class, kde mimo jiné i on sám pořádá kurzy líčení. 

Sledujte ZDE!

Mario líčí Kim Kardashian Mario líčí Kim Kardashian Autor: Instagram


Pat McGrath

Britská make-up artistka byla magazínem Vogue vyhlášena jako nejvlivnější vizážistka světa. V roce 2013 byla dokonce oceněna královnou Alžbětou II. za služby v módním a kosmetickém průmyslu. Líčí modelky na prestižní přehlídky nebo na obálky nejznámějších světových magazínů. Její tvorbu sleduje na Instagramu milion a půl followerů. 

Sledujte ZDE!

Ukázka líčení Pat McGrath Ukázka líčení Pat McGrath Autor: Instagram

Kat Von D

Tahle žena původem z Mexika má talent snad na vše. Je uznávanou tatérkou, muzikantkou, módní designérkou a také zakladatelkou kosmetické značky Kat Von D Beauty. Tu koupíte exkluzivně v síti prodejen Sephora. Na Instagramu ji sleduje přes šest milionů uživatelů!

Sledujte ZDE!

Ukázka líčení Kat Von D Ukázka líčení Kat Von D Autor: Instagram

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy