5 pravidel street stylu, která můžeme okoukat od stylových mužů! | Ženy.cz
 


5 pravidel street stylu, která můžeme okoukat od stylových mužů!

24. srpna 2017 • 06:00
 • 5 pravidel street stylu, která můžeme okoukat od stylových mužů!

  Když se chceme inspirovat, většinou se zaměříme na styl slavných blogerek, módních guru či slavných krásek. Ale proč se občas nepozastavíme i nad vytříbeným stylem některých mužů? I od nich se totiž můžeme hodně naučit! Přesvědčte se sama!

   Vstanu, obleču a jdu

  Dokonalý street outfit musí být především ledabylý. V žádném případě nesmí být na první pohled znát, že jste si při oblékání dala extra záležet. Jednoduché rady z pánského světa: Oblékněte si něco trochu pomačkaného, nedopněte knoflíček nebo vršek zastrkejte jen napůl do kalhot.

   Podívejte se na další tipy!

 • Vzory, vzory, vzory

  V módě se vyplácí být odvážná. Zkuste kombinovat více vzorů najednou. V mužském světě to může znamenat například kostkovaný blejzr a vykukující puntíkaté ponožky. V tom ženském zase například pruhovaná halenka a květovaná sukně nebo cullotes kalhoty. 

 • V hlavní roli detaily

  Znáte to, jak se říká, že někdy je šepot hlasitější než křik? Tak to platí i v módním světě. Občas totiž není potřeba promýšlet, jaké džíny a bundu si vezmete, ale je lepší se zaměřit na detaily. Muži často přilákají pozornost barevnými ponožkami, nápaditým kapesníčkem v kapse saka nebo třeba pestrobarevnou kravatou. Vy vsaďte na náhrdelníky, náušnice, klobouky nebo třeba brože. 

 • Formální nemusí být nudné

  Ve formálním oblečení rozhodně nemusíte vypadat nudně a upjatě. Důkazem jsou muži, kteří nosí oblekové kalhoty, košili a sako denně, a tak bojují za každou drobnost, která osvěží denní rutinu. Hrají si s barvami, potisky, občas ozdobí klopu květinou nebo přidají klobouk. Podobně můžete oživit i vy svou kombinaci pouzdrové sukně a halenky.

 • Kotníky ven!

  Sledujete outfity Leoše Mareše? Všimněte si, že ať už má na sobě oblek nebo klasický městský model, ukazuje holé kotníky. Zkrácené nebo ohrnuté nohavice jsou zkrátka maximálně v kurzu. Zakomponujte je i do svých outfitů!

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy