Hubneme do plavek: Trénovat se dá i venku | Ženy.cz
 

Hubneme do plavek: Trénovat se dá i venku

12. června 2018
Hubneme do plavek: Trénovat se dá i venku
Hubneme do plavek • Foto: redakce Dieta

Naše soutěžící čeká další krok. Tentokrát by se měly naučit správně cvičit, a to nejlépe tak, aby je to bavilo a aby se pohyb stal pravidelnou součástí jejich životního stylu. Pro každou z nich má připraven individuální plán fitness trenér Vít Živný.

Přípravu zahájily Daniela, Šárka a Libuše v prodejně F&F v pražských Letňanech, kde si vybraly trendy a chic oblečení na cvičení. Příprava se nesmí podceňovat, navíc funkční oblečení dokáže cvičení nejen zpříjemnit, ale také k němu vhodně motivovat.

Pak už ale nezbylo nic jiného než se pustit do cvičení. Vít Živný čekal v karlínské pobočce Form Factory a pro každou ze soutěžících měl připraveny cviky na míru. Všem také vysvětlil, jaké nejčastější chyby mohou udělat při základních cvicích, jako je dřep, plank nebo roll up, a jak se jim vyhnout, aby pohyb neškodil.

Podruhé jsme se sešli opět u Víta v Karlíně a společně s našimi dámami jsme vyrazili na trénink do parku na Vítkově. To ovšem ale netušily, jaký ďábelský plán jsme si na ně nachystali. Oficiálně jsme si totiž šli jenom zaběhat. Co se bude dít, nebylo ještě úplně jasné ani ve chvíli, kdy Vít zastavil pod schody vedoucími nahoru na Vítkov.

„Takže máte pět minut a vyhrává ta, která schody vyběhne v tomhle čase nejvíckrát,“ zavelel a v našich soutěžících trochu hrklo. Přesto se do toho daly statečně. Vítězkou se stala Šárka, která schody vyběhla třikrát, v těsném závěsu za ní skončila Libuše. Poté nám Vít ukázal, jak se dá cvičit venku v parku na lavičce nebo klidně i bez vybavení, a tím bylo druhé setkání u konce.

Více uvidíte ve videoreportáži:

Cvičení venku s Vítem Živným VIDEO Redakce Dieta

Autor: redakce Dieta
Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!