Panenka, kterou si vyberete prozradí, po čem touží vaše skryté já!

17. července 2017
 • Panenka, kterou si vyberete prozradí, po čem touží vaše skryté já!

  Jsou krásné i děsivé. Některé nás přitahují, jiné v nás vzbuzují zvláštní pocity. Co říkáte panenkám na obrázku? Vyberte si jednu a ta řekne o vašich touhách a přáních víc, než víte vy sami!

 • 1.

  panenka

  Ne snad, že byste se chtěla vrátit do dětství, ale občas máte chuť životu se vzepřít, udělat něco nepředloženého, utéct, hodit po kolegovi šlehačkový dort, prostě udělat něco bláznivého.
  A víte co? Dopřejte si to. Nemusíte začínat hned regulérní výtržností, ale když budete chytal vločky sněhu na jazyk, zákonu to neodporuje a vy se budete cítit líp. • 2.

  panenka
   

  Tak tohle už je vážné. Svět vás štve a vy máte chuť trochu mu to oplatit. Způsobná holka? To nikdy. Provokace je vaše druhé jméno, ráda lidi šokujete a děsíte. Na druhé straně, ne všichni, kdo nesdílejí váš náhled na svět a smysl pro humor, jsou pitomci.

 • 3.

  panenka

  Vy se na svět nezlobíte, jen se na něj tiše díváte a někdy kroutíte hlavou. Máte ráda klidné, hezké, bezpečné  věci, staré příběhy, klid a pohodlí. Hádky a konflikty vás děsí, raději se jim vyhýbáte, to ovšem někdy není řešení. Někdy je prostě třeba tím medvídkem vzít někoho po hlavě.

 • 4.

  panenka

  Ráda  se ohlížíte do minulosti, jste romantická, a kdybyste mohla, budete svůj čas trávit v knihách a při sledování filmů. Věříte, nebo spíš chcete věřit, že dřív bylo všechno lepší, lodě ze dřeva, muži ze železa… Neztrácejte tolik času sněním, každá doba má své a idyla to nebyla nikdy. Dejte pozor, aby vám život neproklouzne mez prsty.


 • 5.

  panenka

  Vidíte se jako romantická víla, máte ráda přírodu, malebné scenérie, jarní vzduch, výlety a cestování. Všední život vás dusí a ráda byste utekla ven, představa pěkné roubenky, srubu u jezera, nebo chaty na pláži vám rozhodně není cizí. Jen mějte na paměti, že příroda není jen vlahý vítr a slunečné dny a do svých snů vždycky pusťte i trochu realismu.

 • 6.


  panenka

  Toužíte po bezpečí. Ať už je to bezpečí vlastního dětství nebo do období vlastních rodinných povinností. Preferujete domov, svět bez agresivity a soutěžení, představu laskavých rodičů, kteří chrání.  Jste ale dospělá… ať chcete nebo ne, světu musíte čelit, jinak si své malé bezpečí neuchráníte.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p

Horoskopy