Nezadržíte slzy: Holčičku (4) zabil mladík. Rodiče pro ni přichystali pohřeb jako z pohádky!

Čtyřletá Violet Grace Youens se stala obětí hrůzné autonehody. Zemřela matce v náručí. Truchlící rodina vystrojila holčičce přímo pohádkové poslední rozloučení. 

O život teprve čtyřletou Violet Grace Youens z anglického St Helens připravil mladý řidič. Když šla se svou babičkou ze školy, obě dvě srazil vůz Ford Focus. Po převozu do nemocnice však malá holčička boj o život prohrála.

Dva mladíci, kteří ze zmíněného vozu utekli, byli zachyceni průmyslovou kamerou, takže se je zakrátko policii podařilo vypátrat. Za volantem seděl třiadvacetilý mladík, jehož čeká soud a snad i přísný trest.

Dívenka zemřela v náručí své maminky. Ta posléze na Facebook napsala, že její statečná holčička zachránila dva životy dárcovstvím svých ledvin a slinivky. „Mám opravdu zlomené srdce, ale jsem pyšná na svou malou bojovnici,“ dodala nešťastná žena.

Rodina se rozhodla pro dívenku uspořádat pohádkové rozloučení. Na pohřbu nechyběl skleněný kočár s koňským spřežením, jako měla Popelka. Uvnitř byla bílá rakev pomalovaná Violetinými oblíbenými pohádkovými postavami.