Smyslné polohy, které přivedou každou ženy do sedmého nebe

Smyslné polohy, které přivedou každou ženy do sedmého nebe Zdroj: shutterstock

Nejúžasnější sexuální zážitky podle mužů. Co je opravdu vzrušuje?

Pro chlapy je sex něco jako jídlo, i když to není úplná lahůdka, pořád je to jídlo a tudíž i špatný sex je vlastně super. Každý muž má ale v životě aspoň jeden sexuální zážitek, na který nikdy nezapomene. Několik mužů se podělilo o ty své, které nikdy nevymažou ze své paměti a které se jim neustále přehrávají v myšlenkách.

Pokračování 2 / 7

Petr

Přesně v okamžiku vyvrcholení, začala moje přítelkyně stahovat svaly tam dole, cítil jsem každý stah a musím říct, že jsem nikdy neprožil silnější orgasmus. Možná to bude znít směšně, ale moje přítelkyně si o Vánocích ovázala kolem pasu stuhu, jinak byla úplně nahá.

Pokračování 3 / 7

Kamil

Pak mi dovolila vzít si jí zezadu a já jsem tu stuhu používal k tomu, abych si ji na sebe přirážel. Nejlepší dárek, jaký jsem kdy dostal. Seděla na mě a rukama se opírala o stěnu za postelí. Nadzvedávala se takže jsem v ní byl jen špičkou. Kroužila boky a pak si pomalinku nasedla níž a takhle pořád dokola. Měl jsem neuvěřitelný výhled a ten pocit, byl nádherný. Byli jsme s mou snoubenkou na dovolené a půjčili si kabriolet. Když jsme jeli po odlehlé silnici, začala mě orálně uspokojovat. Byl to neuvěřitelný adrenalin, musel jsem zastavit a ona dokončila co začala.

Pokračování 4 / 7

Dan

Pokračování 5 / 7

Karel

Naštěstí kolem nejela žádná jiná auta, ale jen ten pocit, že by někdo mohl jet kolem, tomu zážitku dodával na síle. Pouta! Přítelkyně byla na rozlučce se svobodou a přinesla si z ní taková ta chlupatá pouta. Připoutala mě k posteli zatím co jsem spal a já se vzbudil, když už na mě seděla. V ten okamžik jsem věděl, že chodím se sexuální bohyní. Byl jsem ráno v koupelně a chystal jsem se před umyvadlem vyčistit zuby, když vešla dovnitř, úplně nahá a sedla si na umyvadlo přede mě.

Pokračování 6 / 7

Václav

Pokračování 7 / 7

Honza

Stáhla mi boxerky a přitáhla si mě k sobě. Měli jsme sex hned tam na místě. Při každém dalším čištění zubů jsem na to pořád myslel.

Článek připravil Blesk pro ženy.