Karolína Plíšková předvedla vnady přímo na kurtu! Má se čím chlubit? | Ženy.cz
 

Karolína Plíšková předvedla vnady přímo na kurtu! Má se čím chlubit?

12. dubna 2017
Karolína Plíšková si v Austrálii zvyká na postavení tenisové hvězdy • Foto: Profimedia.cz

Česká tenistka Karolína Plíšková (24) zažívá nejen štěstí v soukromém životě, ale i úspěchy na turnajích. Díky tropickým teplotám, které panovaly ve Spojených státech, kde se konal jeden z těch prestižních, se bylo i na co koukat. Tedy kromě jejích výkonů… 

Půvabné tenistce Karolíně Plíškové se začalo dařit vše, na co sáhla. Loni v létě získala nejvyšší titul kariéry v Cincinnati a pak došla do finále US Open. A šťastná hvězda ji provázela i ve Spojených státech na turnaji v Indian Wells, kde se z českých šesti hráček jako jediná probojovala až do semifinále. Přestože podle odborníků byla největší favoritkou na výhru, právě v semifinále podlehla ruské soupeřce Světlaně Kuzněcovové.

V Kalifornii v průběhu zmíněného prestižního turnaje teploty překročily tropickou třicítku, a tak nebylo divu, že se Karolína Plíšková strojila jen do světlých a lehkých oblečků, z nichž může občas něco vykouknout… Což se také stalo a podařilo se to zachytit na fotografii, na níž v předklonu předvedla ňadra. Mnozí fajnšmejkři si tak jistě přišli na své, když spatřili tenistčiny sexy partie, ke kterým má normálně přístup jen její přítel.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy