Hubnutí podle problémových partií. Co je nejefektivnější? | Ženy.cz
 


Hubnutí podle problémových partií. Co je nejefektivnější?

30. listopadu 2016 • 00:00
 • Hubnutí podle problémových partií. Co je nejefektivnější?

  Někdo přibírá hlavně na břiše, jiný celkově kolem pasu, u dalších jsou problematické partie hýždí a stehen. Na to, kde se vám ukládá tuk, má mimo jiné vliv váš životní styl a také stravování. Podívejte se na obrázek a zjistěte, kde se ukládá tuk vám a co změnit, aby se vám lépe nadváhy zbavovalo.

 • Po celém těle, hlavně v horní polovině

  obezita, figura 1 obezita, figura 1 Autor: red
  Jedná se o nejčastější typ obezity. Pokud se vám ukládá tuk zejména v horní polovině těla, přijímáte příliš mnoho kalorií, a to především cukrů. Tady pomůže změna jídelníčku - omezení sacharidů - a pohyb. Začněte třeba tím, že zkusíte chodit alespoň třicet minut denně svižnou chůzí.

 • Oblast pasu

  figura 2 figura 2 Autor: red
  Pokud se vám ukládá tuk především v oblasti břicha a pasu, možná máte tendenci řešit stres nebo úzkosti jídlem. Něčím sladkým, chipsy pro potěšení, skleničkou alkoholu. Zkuste proti úzkostem bojovat jinak - můžete je například rozdýchat nebo rozchodit.

 • Oblast hýždí

  figura 3 figura 3 Autor: red
  Pokud se vám tuk ukládá především v oblasti hýždí, viníků může být hned několik: strava přespříliš bohatá na lepek, sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu. Někdy je tento typ obezity spojován i s hormonální nerovnováhou. Zkuste omezit - ne úplně vynechat pečivo, těstoviny, vyhněte se kouření i pití alkoholu.

 • Oblast břicha

  figura 4 figura 4 Autor: red
  Pokud se vám hromadí tuk především v přední části břicha, zaměřte se na bílkoviny. Zvyšte jejich příjem a omezte tuky. V kombinaci s vhodným cvičením vám pomohou budovat svaly a zpevňovat břišní stěnu. Vyhýbejte se kouření, můžete být náchylní k problémům s dýcháním.

 • Dolní část těla

  figura 5 figura 5 Autor: red
  Tento typ postavy je často podmíněn geneticky. Určitě pomůže zvolit vhodný jídelníček, ideální je konzultovat ho s výživovým poradcem. A určitě vám prospěje, pokud budete pokud možno všechny schody, které za den potkáte, zdolávat po svých.

Autor: red
Klíčová slova:  zdravíkrásahubnutípostava
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy