Hubněte jako slavné herečky. Devět diet, které ovládají filmový svět | Ženy.cz
 


Hubněte jako slavné herečky. Devět diet, které ovládají filmový svět

14. března 2017 • 12:00
 • Hubněte jako slavné herečky. Devět diet, které ovládají filmový svět

  Často jsou za tím velké odříkání a hodiny dřiny v  posilovně. Přesto je dobré se občas na triky celebrit podívat a brát je jako jednu z možných inspirací při hubnutí. Takhle je sepsali na webu Vesperblack.com. 

 • 1. Faktor pět - Eva Mendes

  Eva teď randí s Ryanem Eva teď randí s Ryanem Autor: Profimedia.cz, ČTK

  Herečka Eva Mendes věří dietě, podle které se má jíst pětkrát denně tak, aby každé jídlo obsahovalo pět složek: bílkoviny, nenasycené tuky, vlákninu, sacharidy a nějaký nápoj bez obsahu cukru. Kromě toho je potřeba pětkrát týdně půl hodiny cvičit. Naopak je povoleno si jeden den v týdnu dopřát i něco, co člověk miluje, ačkoli to není dietní. Herečka tvrdí, že díky této metodě zhubla za dva měsíce sedm kilo. 

 • 2. Javorový sirup - Beyoncé Knowles

  Zpěvačka Beyoncé Giselle Knowles-Carter Zpěvačka Beyoncé Giselle Knowles-Carter Autor: ČTK, EPA, Reuters

  Může to znít divně, ale Beyoncé Knowles tvrdí, že zhubla skoro deset kilo díky javorovému sirupu. Během deset dní trvající kúry se totiž skoro nic jiného nesmí – pouze se pije koktejl z javorového sirupu, kajenského pepře, citronové šťávy a vody. Je pravda, že kajenský pepř může urychlit spalování, ale tady lze efekt přičíst prostě tomu, že diva hladověla. Což není vhodný dietní postup.

 • 3. Holistický detox - Kate Moss

  Kate Moss v roce 1994. Kate Moss v roce 1994. Autor: Profimedia

  Zlé jazyky by mohly tvrdit, že modelka Kate Moss je štíhlá díky nic moc životosprávě a kokainu, ale ona sama hlásá něco jiného – zázrak se podle ní jmenuje holistická detoxikační dieta, díky které za tři týdny shodila skoro pět kilo. Mohla si vybírat jen z pevně daného seznamu potravin, na kterém však nechybějí ani červené maso, ořechy a čaj. Jeden z principů tkví v tom, že musíte jídlo před polknutím desetkrát rozžvýkat.

 • 4. Hamptonská dieta - Sarah Jessica Parker

  Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker Autor: profimedia.cz

  Zhubla jsem sedm kilo díky hamptonské dietě, tvrdí herečka Sarah Jessica Parker – kouzlo diety tkví v tom, že člověk nejí vůbec žádné průmyslově zpracované jídlo a místo toho si vybírá syrové ovoce či zeleninu, ořechy a peče si čerstvé ryby. Už to samo o sobě většinou zaručí, že toho sní méně, než kdyby si prostě nakoupil hotové pokrmy či polotovary. 

 • 5. Tříhodinová dieta - Jessica Biel

  Jessica Biel se ve filmu Když si Chuck bral Larryho objevila v opravdu zajímavém spodním prádle. Její dokonale ženské křivky ale bez problému vynikly a pánové se měli na co dívat Jessica Biel se ve filmu Když si Chuck bral Larryho objevila v opravdu zajímavém spodním prádle. Její dokonale ženské křivky ale bez problému vynikly a pánové se měli na co dívat Autor: profimedia.cz

  Herečka Jessica Biel tvrdí, že postavu do plavek lze doladit díky tříhodinové dietě – což je trochu zkreslující název pro dietu, v jejímž rámci je potřeba jíst každé tři hodiny, což zabrání tomu, aby vás přepadaly nezvladatelné chutě. Porce by samozřejmě měly být spíše menší.  

 • 6. Makrobiotika - Madonna

  Madonna přerušila koncert, aby promluvila o útocích v Paříži. Madonna přerušila koncert, aby promluvila o útocích v Paříži. Autor: Reprofoto Youtube

  Madonna věří tomu, že zhubne, jakmile nasadí stravu s vysokým obsahem vlákniny. Konkrétně sází na makrobiotiku, která pracuje s tepelně neupravenými potravinami a sójovými produkty. Makrobiotika na hubnutí skutečně zabírají, ačkoli při dlouhodobém stravování tímto způsobem mohou člověku chybět důležité živiny. 

 • 7. Raw strava - Demi Moore

  Demi Moore se myšlenky na adopci nevzdala ani po rozchodu s životním partnerem. Demi Moore se myšlenky na adopci nevzdala ani po rozchodu s životním partnerem. Autor: profimedia.cz

  Vařením ovoce a zelenina ztrácí důležité živiny, čemuž se dá zabránit příklonem k raw dietě založené na syrové stravě, jako to činí herečka Demi Moore. Ta tvrdí, že ze tří čtvrtin jí právě taková jídla. 

 • 8. Zónová dieta - Jennifer Anistone

  Prozradíme vám, díky čemu hubne Jennifer Aniston Prozradíme vám, díky čemu hubne Jennifer Aniston Autor: aveeno.com

  Herečka prohlašuje, že zhubla pět kilo díky zónové dietě. Základem jsou správná skladba jídelníčku a harmonogram, podle nějž byste měli jíst. Vše se dá jednoduše shrnout do několika pravidel. Jde o celkem fungující návod na to, jak zhubnout, ale musíte počítat s tím, že jde spíše o pozvolné shazování váhy. Zásadním přínosem je fakt, že pomáhá člověku sestavit si svůj vlastní dietní jídelníček. Jde o dietu založenou na rozumném poměru sacharidů, proteinů i tuků, která je ale spíše změnou životního stylu než jen novým jídelníčkem.

 • 9. Dieta podle krevních skupin - Elizabeth Hurley

  Liz Hurley to údajně táhla s bývalým prezidentem USA Billem Clintonem, když byl ještě v úřadě. Liz Hurley to údajně táhla s bývalým prezidentem USA Billem Clintonem, když byl ještě v úřadě. Autor: EPA

  Dietu podle krevních skupin odborníci vesměs zatracují jako nesmyslnou, ale herečka Elizabeth Hurley na ni nedá dopustit a hlásá, že díky ní zhubne klidně i šest kilo za měsíc.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy