Muži mají se svou nahotou mnohem menší problém než ženy, ale přesto je dobré je občas pochválit

Muži mají se svou nahotou mnohem menší problém než ženy, ale přesto je dobré je občas pochválit Zdroj: shutterstock

7 věcí, které chce slyšet nahý muž

Pokud se muž jednou svlékne, tak to bývá v okamžicích, kdy se rozhodně nevedou žádné intelektuální řeči a většinou se nemluví vůbec. Ovšem než na to hupnete, je občas dobré, pořádně si ho nahatého prohlédnout a pronést jednu z následujících vět. Nakonec, vzrušení vzniká v mozku, takže taková dobře mířená lichotka, dokáže dělat divy.

Pokračování 2 / 9

Chci tě

Je dost nasnadě, že pokud se ocitnete v situaci, kdy má muž už dole trenýrky, že k tomu vedlo již předchozí, vzájemné vzplanutí.

Ovšem ujištění, že ho opravdu chcete, hledíc na jeho obnaženou chloubu, je super. Mnoho mužů se snaží cvičit a vypadat dobře, a to právě kvůli situacím, kdy se ocitnou s ženou, o kterou mají zájem, a na kterou chtějí při intimní situaci udělat dojem.

Pokračování 3 / 9

Tvoje břicho, hruď nebo záda jsou úžasná

Samozřejmě to dělají i pro své zdraví, ale pochválit výsledky jejich dřiny, nikdy není na škodu. Pokud nemůžete zamířit vaši lichotku přesně na žádnou část jeho těla, touto kulantní větičkou se z toho pěkně vyvlíknete a v podstatě je ještě účinnější, než pokud byste se zaměřila jen na jednu část. Tahle věta ho utvrdí v tom, že budete ochotna ve vašem společném sexuálním životě experimentovat. Pokud budete ochotná vyplnit jeho přání, jistě i on rád vyplní ta vaše. Pokud se vám opravdu líbí, co vidíte, nebojte se mu to zcela upřímně říct. Je mnoho způsobů, jak to vyjádřit váš obdiv.

Pokračování 4 / 9

Na tvém těle není nic, co by mělo chybu

Pokračování 5 / 9

Řekni mi, co máš rád

Pokračování 6 / 9

Tak tomu se říká krásný penis

Můžete použít různé hlášky z filmů a polichotit tak, že to bude vlastně vtipné, ovšem pozor na vtip a zesměšnění, to jsou dvě zcela rozdílné věci. Lichotky týkající se jejich největší chlouby, padnou vždy na úrodnou půdu. Věta jako je tahle je snem pro každého muže, jakmile ji vyslovíte, nedokážete si představit, jaké věci se začnou honit v jeho hlavě.

Pokračování 7 / 9

Dělej si se mnou, co chceš

Ale pozor, pokud to nemyslíte vážně a zcela svému milenci nedůvěřujete, tak to raději nevyslovujte. Není na to nic špatného, když se jako žena chcete chránit a muži to jistě ocení, protože je jim jasné, že jste zodpovědná a staráte se o své sexuální zdraví. Běžný muž ví, že pracuje s běžným nádobíčkem, ale doufá, že ho používá tak, že je vám to příjemné.

Pokračování 8 / 9

Mám kondom

Pokračování 9 / 9

Je to tak super, cítit tě ve mně

Tudíž ujištění, že opravdu jeho penis ve vás dělá divy, bude pro každého muže příjemné.

Článek připravil Blesk pro ženy.