Restaurace Bianco e Nero

Restaurace Bianco e Nero Zdroj: archiv firem

Bianco e Nero
Restaurace Bianco e Nero
Bianco e Nero
Restaurace Bianco e Nero
Restaurace Bianco e Nero
11
Fotogalerie

Zažijte dokonalý Valentýn: Soutěžte s námi o luxusní večeři pro dva!

Jak jinak oslavit den zamilovaných než romantickou večeří se svou láskou? Soutěžte s námi a vyhrajte nabitou kartu s kreditem 2 000 Kč do luxusní pražské restaurace Bianco e Nero. 

Luxusní restaurace Bianco e Nero v atriu paláce Florentinum se specializuje na italskou a středomořskou kuchyni. Zakládá si na tom, že má vlastní pekárnu, ve které se peče výborný italský chleba. Vůně linoucí se celou restaurací vás tak v mžiku přesune do slunné Itálie. A vy si můžete i uprostřed zimy užít alespoň špetku léta.

Restaurace Bianco e Nero
Restaurace Bianco e Nero | Zdroj: archiv firem

V soutěži můžete vyhrát kartu s kreditem 2 tisíce korun. Za tuto cenu si můžete s partnerem pochutnat třeba na čtyřchodovém menu šéfkuchaře Andreje Mišutky. Na večeři můžete vyrazit, kdykoliv se vám to bude hodit. Nabitou kartu vám zašleme poštou nebo necháme k vyzvednutí přímo v restauraci.

Více informací o restauraci najdete ZDE!

Jak soutěžit?

1. Navštivte facebookové stránky Ženy.cz a staňte se fanouškem stránky.

2. Do komentáře pod soutěžní příspěvek na Facebooku napište odpověď na otázku: "Říká se, že láska prochází žaludkem. Na jakém jídle si se svým protějškem nejvíce pochutnáte?"

Soutěž končí 14. 2. ve 12:00. Vybereme nejoriginálnější odpověď a jméno výherce zveřejníme ještě ten den v komentáři.

Bianco e Nero
Bianco e Nero | Zdroj: archiv firem

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!