Svatby podle slavných módních blogerek: Jaké volí šaty?

1. září 2017 • 06:00
Svatba Pernille Teisbaek • Foto: Instagram @pernilleteisbaek

Mají za sebou zpravidla několik let aktivního psaní o módě, dennodenního střídání outfitů, exkluzivního přístupu k novým kolekcím a ustavičné snahy vybočovat z řady. Pro módní blogerky a influencerky, které si svým stylem získaly statisíce čtenářek, je výběr svatebních šatů obzvlášť zajímavá výzva. Mají jít do klasiky, anebo zvolit něco, čím všechny překvapí? Podívejte se, jak tuto otázku rozlouskly ty nejznámější z nich.

Minulý víkend se vdávala stylistka a asi nejslavnější dánská street style ikona Pernille Teisbaek, kterou na Instagramu sleduje skoro půl milionu lidí. Vzala si svého partnera jménem Phillip Lotko, s nímž má malého synka. 

Svatba Pernille Teisbaek Svatba Pernille Teisbaek Autor: Instagram @pernileteisbaek

Co se týče šatů, vsadila na královnu všech svatebních rób Veru Vang. Design šatů byl nicméně dle očekávání méně klasický  krajkovým šatům pošitým perlami dominoval perlový pásek s retro sponou. K tomu střih až ke krku a lehce průsvitná sukně, zkrátka dokonalé spojení cudného vintage stylu a aktuálních trendů.

Svatba Pernille Teisbaek Svatba Pernille Teisbaek Autor: Instagram @pernileteisbaek

Pernille si na svou svatbu připravila také pět párů bot  nechyběly dva páry od Manola ani pohodlné tenisky. Těžko říct, kolik jich nakonec doopravdy obula!

Svatba Pernille Teisbaek Svatba Pernille Teisbaek Autor: Instagram @pernileteisbaek

Jestli milujete skandinávskou módu či interiéry, určitě vás zaujme i příjemně civilní výzdoba svatební tabule. Kombinace dřeva, broušeného skla a lučního kvítí zkrátka jen tak bavit nepřestane. 

Svatba Pernille Teisbaek Svatba Pernille Teisbaek Autor: Instagram @pernileteisbaek

Líbí se vám svatba Pernille Teisbaek? A v čem se vdávaly jiné slavné módní blogerky? Podívejte se do fotogalerie!

Fotogalerie

2 fotografie

Jak se změnily svatební šaty za posledních sto let? Podívejte se na video.
Svatební šaty během 100 let prošly velkými změnami VIDEO youtube.com/mode.com

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy