Svatby podle slavných módních blogerek: Jaké volí šaty?

Mají za sebou zpravidla několik let aktivního psaní o módě, dennodenního střídání outfitů, exkluzivního přístupu k novým kolekcím a ustavičné snahy vybočovat z řady. Pro módní blogerky a influencerky, které si svým stylem získaly statisíce čtenářek, je výběr svatebních šatů obzvlášť zajímavá výzva. Mají jít do klasiky, anebo zvolit něco, čím všechny překvapí? Podívejte se, jak tuto otázku rozlouskly ty nejznámější z nich.

Minulý víkend se vdávala stylistka a asi nejslavnější dánská street style ikona Pernille Teisbaek, kterou na Instagramu sleduje skoro půl milionu lidí. Vzala si svého partnera jménem Phillip Lotko, s nímž má malého synka.

Co se týče šatů, vsadila na královnu všech svatebních rób Veru Vang. Design šatů byl nicméně dle očekávání méně klasický – krajkovým šatům pošitým perlami dominoval perlový pásek s retro sponou. K tomu střih až ke krku a lehce průsvitná sukně, zkrátka dokonalé spojení cudného vintage stylu a aktuálních trendů.

Pernille si na svou svatbu připravila také pět párů bot –nechyběly dva páry od Manola ani pohodlné tenisky. Těžko říct, kolik jich nakonec doopravdy obula!

Jestli milujete skandinávskou módu či interiéry, určitě vás zaujme i příjemně civilní výzdoba svatební tabule. Kombinace dřeva, broušeného skla a lučního kvítí zkrátka jen tak bavit nepřestane.

Líbí se vám svatba Pernille Teisbaek? A v čem se vdávaly jiné slavné módní blogerky? Podívejte se do fotogalerie!

Jak se změnily svatební šaty za posledních sto let? Podívejte se na video.

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!